Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Androidos telefont...

Milyen Androidos telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

-100.000 alatt

-3.7-4.0" közti kijelző

-ne legyen túl régi

-ne akadozzon, ne töltsön túl sokáig, gyors legyen

-inkább vmi normális márkát, ne ilyen kínai legyen(ZTE,Huawei...)

-és olyan márka, akitől várható frissítés


Szűrő alapján ezeket találtam, de lehet, hogy van másik is.


[link]


Mit ajánlotok?



2012. máj. 15. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ha belefér még 16.000 Ft akkor mindenképp S 2

2012. máj. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én Arc S-t választanám. nem vagyok egy márkaközpontú, de idáig Androidban a Sony-s UI tetszett a legjobban. Bár én nem adnék érte 99ezret. Használtan 75-80 körül vannak, és nem mindenki azért adja el, mert bármi baja lenne.
2012. máj. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

NOKIA

3300 :D anál xd jobb telefon sose lesz

2012. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem csak azért nem akarok nagyon drágát, mert nem tudnék összeszedni annyi pénzt, hanem mert azt már annyira félteném, hogy csak szenvedés lenne.Meg az már nagyon hivalkodó.Lehet, hogy inkább hivatalosan csak 80000-ig, 100000-ig helyett.Inkább ilyen HTC One V környékére gondoltam amúgy.

16 éves vagyok, azért kicsit túlzás lenne egy SGS2.

Csak osztálytársaimnak SGS Plus, meg Arc van, azért ha veszek akkor nem akarok egy ilyen kis gagyit.De nem is azért kell, hogy felülmúljam őket és versenyezzünk, kinek van drágább.Úgyhogy ez a kategória inkább.Ezek úgytudom 70-80 körül vannak.

Tényleg túlzás volt a 100.Bocsi azt ne vegyétek figyelembe, ilyen SGS P kaegória(árba, nem korba).


Amúgy, ha kijön a Galaxy S 3, akkor mennyivel várható hogy olcsóbb lesz a 2?

2012. máj. 15. 21:00
 5/6 A kérdező kommentje:

Kicsit össze-vissza lett, de remélem értiek.

Amúgy most LG GD510(POP)-m van.

2012. máj. 15. 21:01
 6/6 anonim ***** válasza:

arc s,de a sony xperia u is jó és 80 000 körül van...én csak azért vacilálok mert nem lehet bővíteni és csak 4gb a belső memó...

gsmhome-itt lehet kapni

2012. máj. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!