Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson xperia ray/Live...

Sony Ericsson xperia ray/Live with walkman vagy HTC wildfire s. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 21:22
 1/6 anonim válasza:
Xperia Ray
2012. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ray egyértelműen.A Wildfires S meg messze nem az a kategória, amit a másik kettő képvisel, hiába szép.
2012. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Toplista:

1. Xperia Ray

2. Live With Walkman

3. Wildfire S

2012. máj. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem Xperia Ray van és szuper telefon, csak ajánlani tudom!
2012. máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, elég egyértelművé teszik a döntésemet. Csak azért kételkedem, mert az egyik ismerősömnek Ray van és azt mondta, hogy neki akadozik és ez idegesíti, viszont más problémája nincs vele. Igaz, hogy zenehallgatáson kívül másra nem nagyon használja.

Live with walkman pedig van 2 másik ismerősömnek és mindketten nagyon ajánlják. HTC-vel nincs semmilyen kapcsolatom, de valaki ezt is ajánlotta.

Előző telefonom is SE volt és szerettem, úgy hogy maradnom kéne a gyártónál. (:

2012. máj. 16. 15:06
 6/6 anonim ***** válasza:

ray v. live!

a ray jobb de nekem nem tetszik az alakja


android4ever

2012. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!