Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia arc s...

Sony ericsson xperia arc s telefonra átmásolom a játékot vagy az alkalmazást és nem találom. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 16:53
 1/8 Beviz Elek ***** válasza:
Nézd abba a mappába amibe tetted. Ott KELL legyen
2012. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nincs ott semmi!
2012. máj. 16. 17:43
 3/8 Beviz Elek ***** válasza:

tehá, ha jól értem:

Tegyük fel, hogy a memkártyádra csinálsz egy mappát, amibe beleteszed a játékot. A fájlkezelőddel megkeresed a mappát, belelépsz és azt mutatja hogy üres?

Nem tudom elképzelni. Soha nem hallottam ilyenről. Bár ha te mondod... Ezek szerint létezik :D

2012. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
astrot vagy valamit próbálok feltenni de azt sem tudok.lehet ha a marketről töltöm le úgy jó lesz?
2012. máj. 16. 19:02
 5/8 Beviz Elek ***** válasza:

Ja, hogy nincs fájlkezelőd... :D

Letöltöd az astrot vagy a file expertet (file expertet jobban szeretem) marketről. Így automatikusan telepíti. Azután már meg tudod keresni a fájlt és tudod telepíteni a játékodat.

2012. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor amíg nincs fájl kezelőm addig nem is fogok sikerrel járni? azt csak a marketról fogom csak tudni?
2012. máj. 16. 19:12
 7/8 Beviz Elek ***** válasza:
a fáljkezelő az alapja az egésznek. Az mindenféleképpen kell. Ha esetleg van a közeledben valaki, akinek androidos a telója, akkor csináljon backupot a fájlkezelőjéről, azt küldje át bluetoothon és ha minden igaz, úgy is tudod telepíteni (backup=biztonsági mentés. Marketről való telepítés során nem marad meg az apk fájl, hanem egyből telepít. A backuppal tudod létreozni az apk fájlt. Ezután lehet bluetoothon küldeni, alkalmazás törlése után egyszerűen, net nélkül telepíteni)
2012. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!
2012. máj. 16. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!