Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Pro telefonnál miként...

Xperia Pro telefonnál miként lehet az, hogy a memory booster szerint a ram mérete 350MB?

Figyelt kérdés

Nem sokat értek a telefonokhoz, s tudom, hogy kerekített értékeket adnak meg az efféle cuccoknál, de nem túlzás ez egy kicsit ilyen kis értéknél (papíron 512)?

(Nem néztem be! Nem a foglalt érték ez s nem is a szabad érték, hanem a teljes!)



2012. máj. 16. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
mert aszthiszem az android rendszer elfoglalja a többi helyet
2012. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, tehát akkor az valszeg nem is "látható" a task killer programoknak?
2012. máj. 16. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:

igyvan

nekem arc-em van és abból is csak 420mb ram az elérhető

2012. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ácsi ácsi ácsi:

RAM= az a memória ami a telefon sebességéért felel.

Belső memória= az a memória amire rápakolod az alkalmazásokat, stb.


Xperia Pro: RAM= 512 mb (nehéz megmagyarázni, az a lényeg, hogy sokat bír a teló, nem omlik össze egykönnyen)

Belső memória=(szabadon felhasználható) 320MB

2012. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:-) Ok! Köszi a segítő szándékot, de nem keveredtem fogalomzavarba. Az androidos telefonokhoz nem értek. RAM-ról van szó, a lényeg, hogy már kaptam rá választ.
2012. máj. 17. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!