Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj a biztonsági...

Mi lehet a baj a biztonsági kóddal? Hogy tudom megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Nokia 6600. Az eredeti kódot elfelejtettem. Az IMEI számmal vissza lett állítva a kód 12345-re. Be is enged másik kártyával ezzel, csakhogy én ki szeretném kapcsolni, hogy ne kérjen többet biztosnági kódot, de azt nem engedi az 12345-tel. Próbáltam megváltoztatni az 12345-öt másra. 12345-öt elfogadja, utána kéri 2x az újat. 00000-re akartam változtatni, de amikor másodszorra írom be az 5 nullát kiírja hogy kódhiba!!

A számokat tuti nem ütöttem el, 5 nullát amúgy sem lehet elcseszni.


2009. jún. 26. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld "gyári beállítás visszaállitása" menüpontban. Hátha bejön. Sok sikert hozzá! :D Ha simkártya cserénél kér kódot, akkor a "telefon zárat" kell kiiktatni! :D
2009. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sikerült visszaállítani az 12345-öt, de amikor ki akarom kapcsolni a biztonsági kód kérése funkciót, vagy visszaállítani a gyári beállításokra akkor nem fogadja el az 12345-öt. Pedig ha másik simk.-t rakok bele akkor jó az 12345.

Hogyan tovább?

Függetleníteni szeretném a telefont, ettől még lehet?

2009. júl. 12. 08:26
 3/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg hogy csak 4 nullát írsz be sok telefonnak alapból az..(:
2009. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy az 12345 az, mert mikor másik kártyát raktam bele akkor azzal elfogadta a kártyát. Csak innentől kezdve nem ismeri fel a kódot :(
2009. júl. 12. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Függetlenitést meg lehet próbálni. www.nokiaprogramok.hu

Keress rá "unlock" néven vagy független címszóval és ad programot, amivel függetleníthetsz.

2009. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!