Vehetek-e telefont?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Volt egy telefonom Vodafone Mátrix 3 csomagban. Telefont ellopták. Most decemberben vettem.. már 1 hónapja nincs másik.. most azon gondolkodom, hogy ha veszek részletre egy telefont, de az előfizetést átteszem arra, akkor nem kell azt külön fizetni? úgy értem, h nincs telefonom, amibe belerakjam a kártyát (az előfizetéses kártyát) és egy másik telefont akarok ott venni, de részletre, és általában a részlethez jár egy előfizetés, de én azt akarom, h a régihez kapcsolják át vagy hasonló.. lehetséges?

2012. máj. 16. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

vegyél egy telefont kártyásan és csak beleteszed a simkártyádat

máshogyan tudomásom szerint nem tudsz venni

2012. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs rá lehetőségem akkor, h az előfizetést áttegyem arra a telefonra?:S
2012. máj. 16. 20:13
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Nincs rá lehetőség.
2012. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előfizetésed gondolom megvan,ha bejelentetted a lopást.(én is jártam így,rögtön bejelentettem,és kértem egy új SIM kártyát a régi számommal,ekkor az ellopott automatikusan érvénytelen lesz,azt hiszem,4000 ft volt)Na akkor van egy SIM kártya a kezedben,amit egy tetszőleges Vodafonos vagy kártyafüggetlen telefonba beleteszel,és kész.Az eredeti előfizetésed fog működni benne,lehet ez akár egy ezeréves félkilós telefon is.
2012. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!