Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hibátlan, jó állapotban lévő...

Hibátlan, jó állapotban lévő Samsung Omnia 7 telefon megér 50. 000Ft-ot?

Figyelt kérdés
mobiltelefon

2012. máj. 16. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hardverapródon vehetsz pár ezerrel olcsóbban is.

Ha eladni akarod, akkor ennyiért nehéz lesz.

2012. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Mivel manapság mindenki androidos telefont, vagy iphone-t keres, akkor szerintem örülj ha 30 000-35 000 forintért el tudod adni, azt leszámítva, hogy jó telefon a maga idejében.
2012. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem is a maga idejében, még mindig nagyon jó telefon. ami lehúzza, az a hardver gyengének beállítottsága, nameg a wp7 szidása, hogy ilyen zárt-olyan zárt. nekem 2 omnia 7-em is volt, idáig ez volt a legjobb telefonom. tehát ha megszereted, akkor neked sokat fog érni, de ha szereted cserélgetni a telefonokat, akkor valóban olyan 45 körül van(bár 2 hónapja én is 50ért sikeresen eladtam)
2012. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Venni szeretnék.Haveromé aki nagyon vigyázott rá.Kártyafüggetlen.Hát 4 éves telefonom van:D Gondolhatjátok mennyire cserélem sűrűn:D
2012. máj. 16. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor arra figyelj oda, hogy ha nem unlockolt, akkor meg kel lszoknod, hogy nincs többé BT fájlküldés/fogadás, nincs USB mass storae mód, csak a Zune-nal szinkronizál, etc.Szóval olvass utána, hogy milyen megkötései vannak, de ha meg tudod szokni, akkor még mindig az Omnia 7 az egyik legszebb és legjobb wp7-es telefon.Mert nekem is volt egy 8 GB-os, független.Bár én cseréltem, nem eladtam, de mikor hirdettem 45 környékére, nem nagyon volt rá jelentkező, pedig hibátlan darab volt, tehát én magamból tudtam kiindulni csak. :D


Egyébként én nagyon szerettem, csak a megkötések miatt tértem vissza az androidhoz.Ha az apolloval jön esetleg valamiféle szabadság(mondjuk az USB mass storage mód lenne a legjobb, és elég is lenne), akkor visszatérek én is a WP vonalra, mert jobban bejött, mint a droid.

2012. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem értem ezt a zártsági hisztériát.. az ios is ugyan olyan módon zárt, mint a wp7. Unlock-al pedig olyan, mint az android.
2012. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Például amíg a suliban voltam, a megírt plc programjaimat jó lett volna hazavinni rajta, hiszen ha már van egy 8 GB-os belső memóriával rendelkező telefonom, akkor nem pendrive-val a zsebemben szeretnék rohangálni, és ilyenkor jó a mass storage mód, mindenféle szinkronizációs szoftver nélkül.

Ezzel nem azt mondom, hogy nem egyszerűbb pendrive-val, de nem látom értelmét, ha a telefonnak ekkora memóriája van.

Az unlock meg az Omnia7-nél elég trükkös egy dolog, mert nekem is megfordult a fejemben, amikor még megvolt, de egy kis utánaolvasással rájöttem, hogy az O7-est nagyon künnyű kitéglázni semmi perc alatt, így én letettem róla, pedig nagyon szerettem.

Viszont ha az apolloval jönne a mass storage mód, akkor Vennék egy WP8-as telefont, mert szerintem messze egyszerűbb és jobb a többi OS-nél.

2012. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!