Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilok vannak, amiken...

Milyen mobilok vannak, amiken nagy a kijelzőn megjelenített betűméret?

Figyelt kérdés
Nagyszüleimnek kéne telefon, és valami nagyobb kijelzős teló kéne, amin jól láthatóak a betűk.

#telefon #nagy betűméret
2012. máj. 17. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal a Samsung és a Nokia betümérete állitható.Nagyimékbnak Samsung Monte slidere van. Nekik bejön:) Tudnak fotózni,(:)) hivni.S ők 80 évesek.
2012. máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezeket meg direkt időseknek találták ki.

2012. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsónak: az már túlzás lenne, igazából nagyobb kijelző és az azon megjelenő betű mérete a gond, nem a gombok, azt még meg is lehet jegyezni.

Első: nekem samsung s5230-asom van, de nem lehet állítani a betűméret

2012. máj. 17. 14:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát kérdés az hogy milyet akarsz nekik. Én nem vennék a nagyszülőknek érintő képernyős telefont. Bonyolultabb is és remeg már nekik azért a kezük. Ha te igen, akkor galaxy mini, azon elég nagy a szám.

De ha idősebbek a nagyszüleid, akkor én is azt javasolnám, amit a 3. válaszoló linkelt. Nekik nem az számít, hogy szép legyen, hanem hogy el lehessen őket érni, ill. ők is el tudjanak, ha baj van. Csak a praktikumot nézd.

2012. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
75 éves, a keze azért még nem remeg.
2012. máj. 18. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!