Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy ace és a 0. facebook...

Galaxy ace és a 0. facebook kérdés. Mi a valódi megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom tudom, ezren feltették előttem, igen tudom és köszönöm!:) Meg is néztem pár tucat kérdést, még se láttam és találtam még rá megoldást! Konkrétan annyi h most vettem a készüléket, előtte egy mezei LG-m volt, semmi extra, azon tökéletesen ment a 0.face , ahogy elküldtem az smst már működött is. Az Ace pedig , mikor csatlakozni próbálnék, azt írja ki h : A weboldal nem elérhető.

Miket kell pontosan beállítanom és hol, h működjön??

Ezer hálám és köszönetem annak aki segít!!!!!!


2012. máj. 17. 14:17
 1/7 anonim válasza:
Ahhoz sajnos az adatforgalmat be kell kapcsolnod csak ha nincs net előfizetésed akkor elég szépen vonhat le pénzt nekem 3000Ft kb fél óra alatt leszedett és csak akkor vettem észre amikor megkaptam az sms-t. Ezek után döntöttem úgy hogy előfizetek a legalapabb és legolcsóbb netre mert ez még így is olcsóbb:S
2012. máj. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A 0. face-hez miért kell adatforgalmat kapcsoljak? Hisz ingyenes a 30asoknak.. hm.. A kis gagyi LG-men olyan kártyával használtam amin hosszú hónapok óta nem volt egyenleg feltöltés.. Úgy h szerintem van megoldás, csak azt kéne tudni h mi :) De köszi..
2012. máj. 17. 14:30
 3/7 anonim válasza:
Az a baj hogy ezeknél a hülye okostelóknál máshogy nemlehet:S
2012. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A telefon nem hülye, max te nem értesz hozzá.

Azért vette le a pénzt, mert az automatikus szinkronizálás be volt kapcsolva, és fél óránként-óránként szépen szedte le az adatokat, hogy frissítse a gmail fiókot, az időjárás adatokat és egyebeket.Ha ezt a fiókok és szinkronizálás menüpontban kikapcsoltad volna, nem vett volna le pénzt.


Kérdező: Ha megrendelted a netstart csomagot, akkor kérd el a szolgáltatótól az APN beállításokat, ezeket állítsd majd be, és minden flottul fog menni.Illetve neked is mondom akkor, hogy a szinkronizálást állítsd át manuálisra és akkor nem fog ezért külön adatforgalmat generálni.

Ilyen téren egyébként a netstart a legnagyobb rablás, mert 13.2Ft/10 KB-os tarifa nem egy olcsó mulatság.

2012. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert kell hozzá adatforgalom, anélkül nem enged felkapcsolódni. És ez a gagyi kis LG-nél is így volt, aktiválva volt a netstart a sim kártyán. Okostelefonon is lehet, csak a netstarttal nagyon ráfizethetsz, mert bár a 0.facebook.com ingyenes, a háttérben futnak alkalmazások, amik használják az internetet, azért már fizetsz.

Az első hozzászólónál is így volt, a háttérben futó alkalmazások által generált adatforgalom után fizetett, vonták le a pénzt a netstart 13FT/10 kb-os díjszabásával.


Ezt is rengetegszer le lett írva.


Kell hozzá aktív adatforgalom. Okostelefonon inkább fizess elő a legolcsóbb fix havidíjas csomagra. Jobban jársz.

2012. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ahogyan a kis gagyi LG-n, így ezen az okos telefonon is egyenleg nélküli kártyával akarom használni a facebook-ot. Van egy másik számom, 70es és azzal hívogatok.. Ez a 30asom amivel ahz Ace megy, inkább mások hívják, és ezért van...nincs rajta pénz, nem tudnak honnan le szedni :) Más nem érdekel vagy ha igen, akkor wifizek...:) Köszönöm szépen!!


Hogy tudom a szolgáltatónál lekérni az adatokat?

2012. máj. 17. 17:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Illetve még valami. Hol van ez az APN beállítás? Én csak VPN-t találtam eddig.
2012. máj. 17. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!