Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5230 telefonom van...

Samsung s5230 telefonom van telenoros vagyok és ha hívok valakit akkor kb az első kicsörgés felénél olyan mintha felvenné de nem, csak számlál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
fontos! plss

2012. máj. 17. 14:29
 1/3 A kérdező kommentje:
és ha engem hívnak felveszem de a másik félnek olyan mintha nem venném fel :'(
2012. máj. 17. 14:53
 2/3 milan93 válasza:
Nekem is volt hasonló. Volt hogy 1-2 kicsörgést hallottam, majd teljesen "megsüketült" a telefon. Nem hallottam semmit abból amit a vonal túlsó végén mondtak. Bevittem a szolgáltatóhoz, ők beküldték a szervízbe ahol azt mondták hogy bepárásodhatott valamitől és berozsdásodott és nem érné meg megjavíttatni mert azon a pénzen szinte új telót tudnék venni. Nekem ez Sony Ericsson w205-el történt szóval nem a legjobb minőségű telefonnal. Azt ajánlom te is vidd be szervízbe.
2012. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a választ!
2012. máj. 17. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!