Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson live with...

Sony ericsson live with walkman telefonon hogy kell áthelyezni a játékokat és a letöltött dolgokat a memoriakártyára?

Figyelt kérdés
4gb-os memória kártyám van és letöltöttem kb 25-30játokot de már nincs hely azt írta ki. de az a baj h nem tudom mit hova ment:/ segítenétek? a névjegyzékkel is nagy problémám van mert most kaptam meg a telót és fogalmam sincs h kell új neveket beírni a telómba stb...:/ aztse tudom honnan kell megnyitni, tök hülye vagyok:/

2012. máj. 17. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy kell bemásolni a memóriakártyára a játékot mintha a gépedről egy pendrive-ra raknál valamit. Teljesen mindegy hogy hova rakod mert utána egy fájlkezelővel kell megnyitni. Új nevet pedig úgy lehet hogy bemész a kapcsolatokba és a jobb felső sarokban lesz egy "bábu" és egy + jel arra kell rámenned.
2012. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
milyen fájlkezelővel? én a telefonról akarom átmásolni a cuccokat a memória kártyára ami benne van.
2012. máj. 17. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:

File expert...


Töltsd le a google áruházból (market)....

2012. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Menü-Beállítások-Alkalmazások-Alkalmazások kezelése-kiválasztod a letöltött appot, rányomsz, majd ha felajánlja, hogy áthelyezheted az SD kártáyra, akkor helyezd át.

De akár le is töltheted az App2SD-t, ez egyből csak azokat az appokat fogja mutatni, amit át tudsz helyezni az SD-re, és innen egyszerűbb is megtenni.

Ezt akkor, ha a play-ről töltötted le az appokat.


[link]


A többit meg innen halászd ki, ha valami nem tiszta.

2012. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi, de micsináljak vele?
2012. máj. 17. 16:36
 6/7 A kérdező kommentje:
ha bele megyek h alkalmazások akkor semmit nem hoz be nekem. amúgy hogy tudom megnézni h mi vn a memória kártyán és mi a telón?
2012. máj. 17. 16:44
 7/7 anonim ***** válasza:
pro, ilyenkor van amikor hülye a júzer, és okos telefont használ...
2012. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!