Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2.3.7 android és miért nem...

2.3.7 android és miért nem tudok SD kártyára telepíteni?

Figyelt kérdés

X10 mini pro készülékem van.

A beállításokba az van beállítva, hogy SD kártyára telepítsen mindent. De bármit telepítek a belső memóriára telepíti.


Azt sem tudom megcsinálni, hogy telepítés után áthelyezem SD -re mert akkor csak szimplán kiírja, hogy sikertelen.


Ötlet?


2012. máj. 18. 22:20
 1/8 anonim válasza:
Bizonyára találkozott már a "root", illetve az ebből magyarul ragozott "rootolás" szavakkal.
2012. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bizonyára tudja, hogy a készülékemen főzött 2.3.7 rom van mivel alapból 2.1nél nincs jobb rá. -.-'


Komolyan ha meg sem szólalsz okosabb maradsz.

2012. máj. 19. 15:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Főzött rom? nálam is ugyan ezt csinálja a 2.3.7-es szoftver, csak X8-on.. annyit tudsz tenni hogy amikor telepítések után bemész az alkalmazáskezelőbe, Kiválasztod a "Letöltött"-et, azaz az első fül, rányomsz az adott alkalmazásra és "áthelyezés külső memóriára" vagy "áthelyezés SD-re" nem tudom már mi van odaírva.
2012. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, most olvastam el hogy főzött rom, akkor az aktuális amit leírtam :)
2012. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A probléma az, hogy teljesen üres a "letöltések". :(


Play -től töltöttem pedig az alkalmazások nagy részét.

2012. máj. 19. 20:48
 6/8 anonim ***** válasza:
nézd meg a többi fülnél a letöltött alkalmazásokat :) valahol biztos megtalálod
2012. máj. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hidd el. Megnyitom a "letöltsések" -t és egy fekte háttér jelenik meg benne a szöveg, hogy "nincsenek letöltések". És nincs semmi fül, még a menü gomb se csinál semmit. : )
2012. máj. 23. 15:17
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocsi teljesen félre értettem az egészet. Felejtsd el amiket írtam!!! Butaság mind....


Tehát hiába megyek rá, hogy "letöltések" az alkalmazások kezelésénél akkor is azt írja, hogy az "alklamazás áthelyezése sikertelen".


DE ha rámegyek az "sd-kártya" fülre akkor mutatja az alkalmazásokat amiket elméletileg áthelyeztem CSAK a belső memóriát ugyan úgy foglalja.

2012. máj. 23. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!