Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki írna nekem alkalmazások...

Valaki írna nekem alkalmazásokat amikkel feltudnám dobni a sony ericsson live with walkmen telefonomat?

Figyelt kérdés
gondolok ilyenkor elsősorban lányos de érdekes témákra, azt szeretném ha kicsit egyedibb lenne, de írhatnátok jó játékokat is. amúgy most tettem rá az appriva privacy nevű vírusírtót az elég erős?

2012. máj. 18. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Felesleges rá vírusirtó.
2012. máj. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha vírusírtót akarsz akkor inkább az avast mobile security.


Viszont nincs rá szükség, ha csak kizárólag a marketről teszel fel appokat.

Ha máshonnan is szedsz le ezt-azt akkor ajánlott...

2012. máj. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mindenhonnan minden szemetet felraktam már, soha nem volt semmi gond belőle. :) Ellenben tegnap egy marketes app nekiállt spamelni az értesítősávban ("Ön átvenni nyertél iPad kattint...").
2012. máj. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Én mindenhonnan minden szemetet felraktam már, soha nem volt semmi gond belőle. :)"


Akkor szerencséd volt. Már a marketről is törölt a google olyan appokat amik jókora telefonszámlákat tudtak csinálni, mivel a háttérben felhívtak különféle emeltdíjas számokat vagy sms-t küldtek, exploitokat futtattak stb.


[link]


Ha már a marketen is előfordul, akkor egy nem hivatalos helyen...

2012. máj. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Csak, hogy legyen magyarul is leírás...

2012. máj. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, nem árt vírusírtó, ha valaki nem csak a marketről (google play) telepít valamit. én biztos nem mernék leszedni akár az applanetről vagy bárhonnan semmit se nélküle.

amúgy inkább tényleg az avast-ot töltsd le a marketről.

2012. máj. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felesleges a vírusírtó. Hogy a kérdező másik kérdésére is válaszoljak, írd be a play-re, hogy launcher, és dőlni fognak a témák.

Valaki mutasson már nekem olyat, hogy egy program fertőzött androidon. Még soha senki nem mutatott nekem. Ésa amíg nem látom élőben, addig nem nagyon győznek meg az ilyen-olyan reklámkampányok (tíz éve a McAffe azt állította, hogy a .JPG formátumba belehet vírust ágyazni, és az ő programjuk képes védekezni ez ellen. Azóta sem találtak egyetlen vírust sem, ami képeken keresztül terjed...)

2012. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!