Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilról Vodafone?

T-mobilról Vodafone?

Figyelt kérdés
Szeretnék átváltani, de nem értem, hogy pontosan hogyan is működik a Vodafone-nál....Van tarifacsomag+biztosítás(havonta?)+kell még a telóért külön fizetni? Nekem annyira zavaros:D

2012. máj. 19. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, miért is szeretnél átállni? Én is nézem már, és tök zavaros az egész...
2012. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert kezd egyre több lenni a számlám(előfizus vok, divám van). És inkább veszek egy iphone-t pl., ahol van vmi progi amit ha feltelepítesz a telódra ingyen beszélsz a többi ipnonossal. Barátaimnak ilyen telójuk van, és mivel miattuk ilyen magas a számlám inkább ezt a plusz pénzt iphone-ra költeném:)
2012. máj. 19. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ah, értem, mondjuk én a világon soha nem ajánlanám az előfizetést, mert többet fizetsz vele, mintha megvennéd, és nem akkor, amikor akarsz, de mindenki csinálja úgy, ahogy tetszik. iPhone-on van olyan, amivel lehet ingyen hívni, pl. Skype (de ilyenek amúgy Androidon is vannak), viszont ehhez természetesen internetkapcsolat kell, remélem, ezt is tudod. Miért vagy előfizetéses? Lehet, hogy jobban megérné kártyásat venned, számolj utána.
2012. máj. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy előfizus maradok. Munkám ill. a suli miatt nagyon sokat utazom és időm sincs arra, hogy én hetente töltsem fel az egyenlegem. Ált. havi 2-2,5 ftot fizetek mert Iwiw-es csomagban vagyok, csak lassan 2 hónapja a duplája ennek....De sztem megveszem alig használtba garanciával a telót.(meglepő, hogy mennyivel olcsóbb pedig van amit külföldről hoznak be, vagy csak 3 hónapot volt használva stb.)
2012. máj. 20. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!