Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Live with...

Sony Ericsson Live with Walkmam készülékkel nincsenek problémák?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék venni hamarosan és érdeklődnék tőletek akiknek ilyen telefonjuk van hogy nincsenek vele gondok?

Úgy hallottam hogy egyeseknek a közelségérzékelő miatt hívás közbe lenémul a mikrofon.Tapasztaltatok hasonlókat vagy bármi hasonlót?

S nektek milyen régóta van meg?


Előre is köszönöm a válaszotokat.



2012. máj. 19. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem nem az van

de tényleg nagyon jó telefon

csalódni nem fogsz:)

és nem halkul el

2012. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég korrekt telefon, talán a legjobb ár/érték arányban. Eddig semmilyen hibával nem találkoztam, és eddig nem volt problémám vele hívások közben sem.
2012. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az volt.

Sajnos volt jelen párszor problémák már vásárlás után is.Zenehallgatás közbe volt mikor elhalkult majd kihangosította magát a telefon,hívás alatt is előjött ez a probléma,volt mikor jól ment minden.

Képeket amiket csináltam vele másnap gépre szeretem volna rakni,de csak ketté tört négyzetek voltak láthatóak,elvesztek.

Halottam azóta másoknak is van,volt ilyen és egyéb problémájuk. Itt gyík-on inkább dicsérni szokták,de más oldalakon érdekes nem teljesen így van.


Összességébe jó telefon ebbe az árkategóriában,de elég volt belőle és így inkább lecseréltem :)

2012. máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsónak nem kell leoltani a telefont attól mert neked problémád volt vele szerintem garanciálisan javitották volna vagy csak egy szofvterfrissités kellett volna neki..minden modelnél előfordul az ilyesmi nekem is ilyen van és soha nem volt vele gondom eddig...
2012. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!