Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 3GS, hamis alaplappal,...

IPhone 3GS, hamis alaplappal, hogy működhetett eddig a telefon?

Figyelt kérdés
A telefont novemberben vettem. Kb.egy hónapja teljesen meghalt, elvittem szervízbe sehol nem tudták, hogy mi baja, majd a harmadiknál megállapították, hogy hamis az alaplap. Ha hamis akkor, hogy nem tiltották le mindjárt regisztráláskor? Ha ennyire fejlett az Apple akkor, hogy nem szúrta ki iTunes használatkor, hogy az alaplap nem az ő termékük?

#Apple #hamis alaplap
2012. máj. 20. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem tudott mit mondani a szerelo. :) Nem kell mindent elhinni.
2012. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem tudom:D azt mondta nincs rajta sorozatszám...furcsa volt nekem, hogy ha hamis az alaplap akkor miért nem szúrta már ki az iTunes vagy valami:)
2012. máj. 20. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit sántít ez a dolog. Az alaplap pont nem egy olyan dolog, amin bármit is szoktak a kínaiak csak úgy kedvükre hamisítani.
2012. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kínaitól volt..a hírdetést a neten láttam és felhívtam a srácot..lehet ő cserélte ki.. köszi a válaszokat
2012. máj. 21. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!