Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet még valahogy menteni...

Meg lehet még valahogy menteni a képeket/videókat? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés
Osztálykiránduláson voltunk a hétvégén, és csináltam egy csomó képet és videót. Egyszer csak lefagyott a telefonom, és semmit nem ismer fel ami a memóriakártyán volt. Gépről se megy. Eléggé letörtem,hiszen minden elveszett...Meg lehet valahogy javítani?
2012. máj. 20. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát ha kiveszed a memokártyát, a számitógép se ismeri fel? Mert az elég baj, lehet hogy tönkrement! Ha a gép felismeri, akkor a Recuva progival még elő lehetne hozni az eltünt képeket
2012. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Így van,a számítógép sem ismeri fel. Mostanában olyat csinál,hogy magától kikapcsol,majd visszakapcsol,valószínűleg azért,mert az akkumulátor rosszul érintkezik,erre jutottunk apukámmal.Viszont így a memóriakártya is tönkre mehet,szóval vennünk kell egy újat. :(
2012. máj. 22. 19:40
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint új telefont.
2012. máj. 22. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Viszont ha az akksi nem érintkezik rendesen a telóban, akkor nem kapcsol be újra magától! lefagyni már nekem is fagyott le telóm! De azért biztos jó lesz az új mobil! :)
2012. máj. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megbolondult már teljesen szegényke. :( Egyik nap vissza se kapcsolt. De tegnap megkaptam a gyönyörű,csodás,szép, új Sony Ericsson Xperia minipro-mat,amiért odáig vagyok,meg vissza. :)
2012. máj. 25. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!