Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A következő lenne a probléma....

A következő lenne a probléma. A vodafonnál vagyok feltöltőkártyás. Most váltottam csomagot (de csak itthonról elküldtem 1 sms-t nem mentem be személyesen) és 5000 Ft feltöltés esetén kapok 500mb netet?

Figyelt kérdés
Na most fel lett töltve de marhára nincs net. Gondolom be kell állítani valamit. Valaki esetleg le tudná részletesen írni, hogy mit kell tegyek? (Samsung Galaxy S-ről van szó. )

2012. máj. 20. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
valószinüleg a kedvezmény fajtáját feltöltés előtt kell sms-be megrendelni! Pld a 100 perc ingyenes beszélgetésért a jutalompercek szót kell elküldeni előtte! Hivd ingyenesen a 1401-t és megmondják. De ha lekéstél akkor is adnak egy hónapos ingyen netet ha elküldöd az OM szót a 1270-re
2012. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ez nem kedvezmény hanem 1 tarifa :)pontosabban ez : [link]
2012. máj. 20. 17:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Nade ott is ezt irják: "Sőt, most 500 MB díjmentes internetet is adunk 5000 Ft vagy a feletti feltöltésedhez, ha

regisztrálsz a Jutalom Net -re" - tehát olvasd végig, mindenképp regisztrálnod kellett volna, regizz és a legközelebbi feltöltés után kapsz netet

2012. máj. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!