Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia mini-t érthetően és...

Xperia mini-t érthetően és egyszerűen, hogy lehet rootolni?

Figyelt kérdés

A következő a problémám.Én nem akarok kitörölni semmit a telóról.Nem akarom h extra dolgokat tudhassak ezen a xaron csinálni.ÉN egy dolgot szeretnék,hogy működjön ez a fos.


A következő a problémám,am itt már volt egy hasonló kérdés de össze vissza kommenteltek.Szóval: ez a hulladék mini a melegben szarakodik.Googléztem és ezt találtam: [link]


Itt viszonylag egyszerűen le van írva h mit kell csinálni h elmúljon a probléma.De mag a rootolás meg a flashelés eléggé bonyolultan van leírva.Tudom én vagyok az egyszeri ember.De miért nem lehet normálisan leírni,h rákattintasz erre.ezt felteszed és kész.Miért kell bonyolítani h ha ezt teszed fel akkor ezt csinálod ha azt akkor amazt csinálod vele.Sajna kicsit nehéz a felfogásom.

Addig eljutottam h ahhoz h rootoljam.másik rom-ot kell fetenni flashtool-al.egy normális flashtool leírást sem találok.söt magát a progit sem.rom-ot már leszedtem amit root után unrootolhatok.

Azt h mit jelent a recoveryzés meg a flashelés meg az ionizáltkeresztmetszetü deaktivált hőtágulásitartály nem érdekel,csak egyszerűen meg szeretném csinálni a telót h egyáltalán telefonálni tudhassak.


Elnézést,h ennyire közönséges vagyok,de itt van elöttem egy 35ezres teló és nem tom használni rendesen már hetek óta.


Egyszóval,kellene nekem egy "a leghülyébbeknek egyszerűen" leírás erről az egészről :)


Válaszotokat előre is köszönöm!!



2012. máj. 20. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Garanciális?


Akkor fogod és elviszed pl. a t-mobilba és 10 perc alatt megcsinálják a kalibrálást...

2012. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!