Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha amerikából hoznak nekem...

Ha amerikából hoznak nekem egy Iphone-t, azt ugyanúgy tudom itthon használni?

Figyelt kérdés

úgy értem, hogy jó bele a sim, a wifi is működik, stb?

(nem rendelném, rokonom amerikai, és ha megkérném, hogy vegyen nekem, és hazahozná?)



2012. máj. 20. 20:41
 1/7 anonim válasza:
Igen,ugyanúgy tudod használni. Én tavaly dolgoztsm kint és kint vettem Iphonet. Tökéletesen üzemel.
2012. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha független elvileg működik a sim, a wifi meg a többi pedig nemzetközi szabvány, szóval igen.
2012. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem független, akkor függetleníteni kell. AT&T ingyenesen függetleníti a telefont, ha lejár a szerződés.
2012. máj. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és GSM-esnek kell lennie, a CDMA-s nem fog itthon működni.
2012. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagyis NE a Verizon-tol vegye a telefont, mert azok az ajfonok nem mukodnek Europaban (azokhoz nem is jar sim).
2012. máj. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

és a független iphone mennyivel drágább? mert apple.com-on néztem iphone 4 et 8gb 99 dollár, ennél sokkal drágábbat nem szeretnék nagyon maximum 200 dollárig, ebbe belefér egy független? és az at&t csak azután függetleníti, hogy lejár a szerződés? vagy tudnátok nekem linkelni olyan oldalt, ahol ezeket megtudom nézni?

köszi a válaszokat

2012. máj. 22. 13:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Az att 2 eves szerzodessel adja 99 dolcsiert a telefont. Ha a 2 ev letelt, fuggetlenitik a telot, de addig a csomagot havonta fizetni kell!


200 dollarert NEM fogsz fuggetlen iPhonet kapni, legalabbis nem iPhone 4-et. Ha megis talalsz, akkor az hibas vagy lopott....

2012. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!