Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A 8 hónapja vásárolt iphone...

A 8 hónapja vásárolt iphone 4s-em elromlott. Valakinek vmi hasonló gond?

Figyelt kérdés

Üdv!

Az iphoneomra jobban vigyázok mint a szemem fényére. Soha nem ejtettem le és nem koccoltam semmihez, pára nem érte. A hiba oka a következő!

A gyári alkalmazások, internet hibátlanul működik, de a letöltött alkalmazások és játékok semelyike sem indul el a készüléken. Amikor rákattintok, akkor egy negyed másodperces fekete ablak és visszadob a menübe! Idáig semmi ilyesmi baja nem volt!

Már kikapcsoltam több órára úgy hagytam, de visszakapcsolás után és most is fennt áll a hiba.

Még él a készülékgaranciám és tudtommal ilyen hibáért vadonat új telefont kéne kapjak!! Esetleg vkinek valami hasonló gond? Valami segítség, jótanács?

Köszi.



2012. máj. 20. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha elviszed a szervizbe,akkor kapsz egy full restore-t rajta és visszaadják a telefont- persze ha nin cs kedved két-három hétig várni rá,akkor ezt otthon saját magadnak is meg tudod csinálni az itunes-al,de hogy emiatt nem fogják kicserélni a telefonodat,abban teljesen biztos lehetsz.
2012. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

T-mobilos vagyok. Ma láttam a camponában egy apple szervízt és ott azt mondta az üzletvezető, hogy ilyenért kellene hogy új telefont adjanak, de a t-mobile nem szereti ezt, úgyhogy asztalt kell csapkodni érte, de ki kell cseréljék.

Akkor szerinted ez a hiba teljes mértékben orvosolható?

2012. máj. 20. 22:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Első, már hogy a fészkes fenébe vesztené el a garanciát a restore miatt? Ne beszélj már baromságokat. Próbáld meg iTunes-ban a Restore / Visszaállítást, ha az sem segít, akkor szerviz.
2012. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Abszolút.. Csinálj egy backupot a telefonodról,majd itunes-ban nyomj a restore-ra . Legyalul mindent a telóról,utána vagy visszatöltöd a backupot vagy csak szinkronizálsz(inkább ez utobbit) ,a fizetöss appokat visszakapod,ha ugyanazt az appstore ac-ot aod meg a telefonodnak
2012. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Harmadik : diszleksziával küzdesz ? Hol irtam olyat,hogy a restore miatt garanciát veszit ?
2012. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Normalis vagy????


Lepj ki-be az itunes accountoddal, tolts le egy ingyenes alkalmazast.


Ha meg igy sem mukodik, csinalj backupot es utana restore.


Jailbreak van?

2012. máj. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Account kilépés jó volt rá. Köszönöm. Jailbreak nincs. Márcsak azt nem értem, hogy az apple szervízben miért nem tudták ezt elmondani...
2012. máj. 21. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!