Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S2-emet frissit...

Samsung Galaxy S2-emet frissitettem es azota mintha nem menne a hatterbe az adatkapcsolat;At lehe ezt alltani valahogy ezt?

Figyelt kérdés
Amiota frissittettem Adroid 4.0 Ice Screem Sandwichre azota ha a kepernyo standbyba van vagyis billentyuzar aktiv akkor a hatterbe mintha nem futna az internet, vagy csak nem frissiti magat?! Nem tudom de ha pl irnak.messengeren akkor nem nem hallom h szolna h irtak, vagy ha uj mailt kapokbakkor sem szol mint ahogy eddig tette

#Samsung #adatkapcsolat hatterben
2012. máj. 21. 10:34
 1/3 anonim válasza:

Lehet H Beállítási Probléma....

Én is most frissítettem nem rég az S IImet. Szerintem Nagyon Yoo Lett... Nagyon Teccik :)

Neked ezeken kívül h Teccik?:P

2012. máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik, bár a régi mintha jobban tetszett volna, de már kezdek hozzászokni:) nem olyan rossz és tényleg gyorsabb, meg az aksit is taláj jobban kihasználja, tovább bírja:D
2012. máj. 23. 15:54
 3/3 A kérdező kommentje:
amúgy beállítási probléma alatt mit értesz?
2012. máj. 23. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!