Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 30 MB internet mire elég?...

30 MB internet mire elég? (GoNetS)

Figyelt kérdés
Konkrétan az érdekelne, hogy a twitterre és a foursquare-re elég lenne-e? Illetve futna egy-két widget, meg esetleg Facebook...de nagyjából ennyi lenne.

2012. máj. 21. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem lassan egy éve ilyen csomagom van. 600ft-ot bőven megér szerintem, widgetek, időjárás frissül meg msn meg néha böngészés. facebookra nem használom, csak régen használtam. hát videót ne nézz vele, meg a sok kép is le tudja szívni egy idő után, de a 30mb után is használható csak a facebook app lassú lesz, de pl opera minivel használható.
2012. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is ezt használom, youtube-on kívül szinte mindenre használom, olyan 2-2,5 hetet kibír, de mikor lelassul, akkor is együtt lehet élni vele, csak nyugodt embereknek ajánlott :D
2012. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor neked is kb 15 napot bírna, de legalább nincs túlforgalmazási díj, 30MB lejár, utána 32 kb/s sebességgel tovább netezhetsz, korlátlanul.
2012. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

videókat nem akarok vele nézni, és a foursquare app-on kívül az opera minit használnám.

elég türelmes ember vagyok :D mobilnetem van a laptophoz is és az is kegyetlenül belassul, de én tudok várni :D

2012. máj. 21. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!