Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb?

Melyik telefon a jobb?

Figyelt kérdés
A két mobil a Nokia 500 és a Samsung Galaxy Gio lenne. Olyanok válaszát szeretném hallani akik értenek is hozzá én nem csak azt mondják, hogy a symbian fos. Volt már a kezemben symbian és egy Nokia E51-em van, de most szeretnék egy újat venni olyan 30-50k-ért. Ha tudtok ennél jobb modelleket nyugodtan leírhatjátok. Sok tesztet olvastam már és ezeket találtam a legjobbnak. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.

2012. máj. 21. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor az xperia mini tesztjét nem olvastad. De ugyan olyan jó a Live with walkman is. De ezeket már unalomig ismételgetik az oldalon.
2012. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Gio jobb.
2012. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha mindenképpen ezek közül akarsz akkor galaxy gio

mivel androidos és sokkal több lehetőséget nyújt mint egy symbian

symbiant ma már nem érdemes venni

de ennyi pénzért amit rászánnál abból simán vehetsz egy xperia mini/mini prot vagy egy live with walkmant

ezek sokkal fejlettebb nagyobb tudású jobb telefonok

és szerintem szebbek is

a gioban hidd el csalódnál

szóval én inkább ezt a három sonyt ajánlom:)

2012. máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is az előző válaszolókat támgatom.

A kettő közül a Gio, de ha a Gio-t összehasonlítod a felsorolt Sony-kal, akkor egyértelműen azok a jobbak. Sony Live with Walkman, SE Xperia Mini/Mini Pro

2012. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nokia 500 ban nincs dedikalt grafikus processzor tehat az angry birds-t fruit ninjat el lehet felejteni....
2012. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is csak ismetelnem kell:Ezek kozul a Gio.

Egyebkent xperia Mini,live.

Vagy akar lehet neo v, es ray is.

Ja es Symbianos telot manapsag tenyleg nem erdemes venni.

2012. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!