Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone Vélemények?

Windows Phone Vélemények?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok, volt már mindenféle oprendszerrel rendelkező telefonom kivéve Windos Phone, írnátok róla véleményt? Leginkább személyes tapasztalatok érdekelnének, jó, rossz egyaránt.


Köszönöm


2012. máj. 21. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nem szeretem benne (ahogy az iPhone-nál is van, ami természetesen sokkal jobb), hogy hülyének nézi a felhasználót. Oké, stabil, de kötött, aztán ami ahol van, az ott marad, túl egyhangú és ez megváltoztathatatlan. Ezenkívül nekem elég hiányos is, van akinek tetszik, van, akinek nem, nekem nem kéne.
2012. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. Én egy HTC HD7-est néztem ki. Erről van valakinek valami véleménye?
2012. máj. 21. 22:12
 3/8 YourDestiny ***** válasza:

A WP7-et én se szeretem. Persze ízlés dolga, de nekem olyan semmilyen. Talán így tudnám a legjobban megfogalmazni.


A HD7 nagy vas volt egykor, de már kiöregedett, az ára egy kicsit túl van lőve, de ez betudható a HTC logónak is. Ha viszont neked tetszik, akkor vedd meg, mert rossznak semmiképp se mondható. Ám tudni kell, hogy ettől olcsóbban van jobb, nem egy, nem kettő.

2012. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
55-ért tudnék venni hibátlant, és ha jól láttam ez az egyetlen 4,3" -es Win Phone. Meg tetszik rajta a kitámasztó :D
2012. máj. 21. 22:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha használt, akkor én nem venném meg 55-ért. Újonnan igen.
2012. máj. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor már ott a HTC Titan, ha baromi nagy Windows Phone kell.


Elsőtől kérdezném: Ha szerinted mindenben ugyanolyam, mint az iOS, akkor mitől lenne jobb?


Egyébként kötöttség ide, vagy oda, a WP-nek nem kell nagy hadver és egy 256-os rammal és egy 800 MHz-es processzorral kapásból jobb majdnem az összes androidos telefonnál, mert stabilabb és gyorsabb.


Ha meg tudod szokni a megkötéseket, akkor baromira beválhat és szerethető lehet, legalább annyira, mint az iOS.

A dizájnt meg szokni kell.Nem ronda, csak más.A minimalizmus jegyében született, így minden egyszerű és letisztult rajta.Nyomkodni kell egyet vásárlás előtt, ki kell tapasztalni, hogy miben erős, és mik a gyengeségei, vagy épp miben jobb, vagy rosszabb más mobil op.rendszereknél.

Ez amolyan végletek op.rendszere.Két féle ember van WM7.x-es telefonnal: aki nagyon szerei, és aki azonnal eladja.

Azt tanácsolom, hogy előtte tapizz egy ideig egy wp telefont, mert lehet, hogy nem fog bejönni.

2012. máj. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem Nokia Lumia 710-em volt, es csodaltam hogy olyan 'gyenge' hardverrel mennyivel simabban fut mint a htc One X-em. Ami hianyzott az a sok ingyenes program ami az androidhoz van. Maga a rendszer szerintem nagyon szep es elegansan nez ki, sokkal jobb ilyen szempontbol mint az android. Ami nem tetszett benne, az a facebook integracio/facebook app hasznalhatatlansaga. Meg sem kozeliti a droidos/iOS-es program szintjet, de ennyit el tudok viselni. Nekem tetszik, ezert rendeltem is egy Lumia 900-at, az is 4,3 colos, szerintem a legjobb wp7.5 telefon a piacon.
2012. máj. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha unlockolod, már nincs is megkötve a kezed, és iphone-al ellentétben még úgyse veszti el a stabilitást a rendszer. amúgy HD7et én se venném meg, Titant már inkább, ha régiekben gondolkozol, akkor az omnia7-et ajánlom, kicsit kisebb a HD7nél, de olcsóbb is, emellett kamerája jobb minőségű, és az üzemideje is egy kicsit több. Lumia 710 is jó, de az a kisebb hardveres előny nem jelent sokat.
2012. máj. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!