Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok hívni?

Miért nem tudok hívni?

Figyelt kérdés

Egy hete kaptam egy új telefont , új kártyával (70-es).

A családban mindenki 70-es így velük tudok beszélni de mikor meg akartam csörgetni bnőmet aki 30-as azt mondta nem áll rendelkezésemre elegendő összeg...Lekérdeztem az egyenlegem nincs rajta elegendő összeg,felhívtam az ügyfélszolgálatot ahol nem kapcsoltak de közölték , hogy 300 Ft alatt vagyok...Továbbra is tudok telefonálni 70-eseknek.(Engem bármilyen szám tud hívni)Akkor miért?



2012. máj. 22. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

azért nem tudsz hívni mert 300 ft-alatt vagy:)

de 70-est azért tudsz hívni mert családbarát kedvezményed van. szóval akik benne vannak a családba azt tudsz hívni mert ők hetvenesek,és fizetnek érte valamennyit (mi 3000 ft-ot fizettünk) és annyit beszéltünk amennyit akartunk,mert családbarátba vagy benne:D

2012. máj. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért azt elmondanám hogy családbarát kedvezmény a T-mobilenál van
2012. máj. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van a vodafonnál is csak más a neve:)
2012. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Brigi, nem mert más 70-eseket is tudok hívni pl:a barátomat:D nem tudok kiigazodni , a dolog miértjén..:D
2012. máj. 22. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!