Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt telefonok boltjában...

Használt telefonok boltjában mennyit adnának egy Samsung S5230-ért? Van aki jártas benne?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 22. 11:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
rossz az érintőképernyője. de semmi más baja nincsen.
2012. máj. 22. 11:35
 2/15 anonim ***** válasza:

Te most viccelsz? Rossz az érintőképernyője, más baja nincsen...


Ez kb. annyit jelent, mintha azt mondanád: Eladó kiskutyák. Semmi bajuk, csak vízbe fojtottam őket. Az érintőképernyő cseréje drágább, mintha venne az ember egy működő normális telefont, nem adnék a te telefonodért még kétezret sem, mert használhatatlan.

2012. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
pont azért akarok majd másikat venni..mert ezt drágább megjavítani..de csak úgy kidobni meg nem akartam
2012. máj. 22. 11:51
 4/15 anonim ***** válasza:

De hát gondolod, hogy neked nem kell, akkor majd másnak kelleni fog a használhatatlan telefonod, amit hülye lesz drágán megjavíttatni?


Azért a használt telefonok boltjában se vesznek be minden szart.

2012. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy előbb itt megkérdem hogy fölöslegesen ne ugráljak..legalább ennyit megspóroltál nekem.. kösz :)
2012. máj. 22. 11:57
 6/15 anonim ***** válasza:

Szívesen :D Bocs, ha nyersen fogalmaztam, de ott is csak működőképes telefont vesznek be. Mi lenne a haszna belőle különben, ha beviszel egy olyan telefont amit nem lehet használni? Hogy adja el? :D


Ha az akksi működik, azt vedd ki, és azt vidd be. Talán azzal még tudnak kezdeni valamit alkatrészként.

2012. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
oké köszi :) azzal szerintem nincs baj..de majd ott megkérdem :)
2012. máj. 22. 12:02
 8/15 anonim ***** válasza:
Felteheted pl Vaterára, jelezve, h érintő hibás, de más alkatrésznek tökéletesen működik! Pl előlap, hátlap, aksi... és licitre felteszed. Többet kaphatsz érte, mintha csak kidobnád :)
2012. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
oké :) köszi
2012. máj. 22. 12:20
 10/15 A kérdező kommentje:
de kb mennyit lehet kérni ilyenért? :/
2012. máj. 22. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!