Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Ár mind1, mert úgy 2-3 évig használnám, szóval, hogy ne legyen addigra se elavult. Amiket kinéztem: Sony Xperia S, iPhone 4S, Motorola Razr, HTC One X, Nokia Lumia 800 Rengeteg tesztet olvastam el, de nem tudok dönteni. Lécci indokoljatok is, köszönöm.
2012. máj. 22. 18:49
 1/4 Kopasz555 válasza:

Ha rámhalgatsz olyan telefont válassz amivel tudsz is telefonálni!

Nekem gyorsabb netezni mint telefonálni.

2012. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. ha a nagy méret nem zavar akkor a htc one x

2. én most kapom meg ezen a héten a sony-t a meglesz leírom milyen

3. nokia wp7-ese alapbóól szar!

4.applet most nem érdemes jön az öt és anyira nem is jó

5.motorola egész jó de ár/érték arányba a sony jobb


htc vagy sonyt majd írok véleményt a sonyról a htc mérete ellneére jó vétel

2012. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fórumokon nézelődj,tapasztalatok alapján.Sony annyira nem okés amennyire egyesek itt majmolják!
2012. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

wwwee


Nem a Nokiának van WP7-ese! Azt a Redmondi cég készíti, a Nokia csak a telefont gyártja. Szóval ha ez szar, akkor az összes többi WP-s telefon is szar!

Mellesleg a Nokia Lumia 800 messze a legszebb ezek közül, és az android elbújhat mögötte optimalizáltságban, de jó messzire!


Kérdező!

Ha nem akarsz fagyást, nem akarsz rendszerösszeomlást akkor jó messzire kerüld el az androidot, A Nokia Lumia 800 jó választás, árban is, tudásban is!

2012. máj. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!