Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet kapni usb kábelt LG...

Hol lehet kapni usb kábelt LG Shine KE 970-hez? (kb mennyiért? )

Figyelt kérdés
Nem kaptam hozzá amikor vettem..:S
2009. jún. 28. 19:18
 1/8 anonim válasza:

udv


nekem is shine om van es szerintem egy bluetooth sokkal hasznosabb , gyorsabb mint egy usb kabel amugy olcson hozza lehet jutni manapsag

2009. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszii..:D
2009. júl. 7. 19:55
 3/8 anonim válasza:
és kb mennyibe kerül egy bluetooth?és az ugye minden telefonhoz jó, amin van bluetooth?:D
2009. aug. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocs de nem értem utolsó minek írtál hogyha egy normális választ nem voltál képes adni...nem kellene hülyének nézni az embereket csak mert te az vagy..Mindenki tudja milyen egy bluetooth és h mindenhez jó és képzeld tudom mennyibe kerül mert számítástechnikai üzletünk van..

Nemártana elöbb gondolkodnod mielött ilyeneket írsz...:S

2009. aug. 12. 12:50
 5/8 anonim válasza:

nem tudom honnan vetted, hogy akárkit is hülyének néznék...esetleg magamat, mert kérdést tettem fel?

az hogy mennyibe kerül, azért kérdeztem, mert érdekel, mert szeretnék venni.

egyáltalán nem értem miért kell egy egyszerű kérdésre így reagálni.

sajnállak, hogy mindenkiben csak a rosszat látod és bocsánat ha nincs igazam.

2009. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem de ez most tökre "lenéznésnek" tűnt..

Ha kérdésed van leközelebb írd elé h te is kérdeznél vmit mert ez tényleg úgy jött le...

akkor én kérek bocsánatot de ez tényleg kétértelmű volt..:S

De válaszolva a kérdésedre ha veszel a gépedhez bluetooth-t akkor azt bármihez tudod használni amiben van(akármejik telefon amelyik tartalmazza).Az ár pedig változó 1600 ft-tól akár 10.000ig is mert láttam 10 ezerért is csak sztem hüjeség lenne azt megvenni..:D

és még 1x bocsánat...

2009. aug. 13. 10:34
 7/8 anonim válasza:

oké én is bocsi tényleg oda kellett volna írnom hogy én is kérdezek, máskor megteszem!:)

am meg már kezd elegem lenni abból(ne vedd magara, már tisztáztukXD) hogy eddig akárhány kérdést tettem fel, mindig volt vki, aki lehurrogjon, nem is a kérdésre válaszolt, hanem csak lehordott mindennnek.tudom kétértelmű volt, meg is értem hogy reagáltál, nekem is gyakran beszólógatnak(a nagy semmiért)

jah és köszi hogy válaszoltál!

szép napot!

2009. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom nekem is sokat van h hüje megjegyzéseket tesznek és semmi köze a kérdésemhez..:S
2009. aug. 13. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!