Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 710 alkalmazások....

Nokia Lumia 710 alkalmazások. Milyen alkalmazásokat érdemes használni?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy milyen alkalmazásokat érdemes letölteni? És még az, hogy van-e olyan alkalmazás ami lehetővé teszi, hogy mikor telefonról használom a facebookot elérhetőnek jelezzen a chat panelen? (Egyik ismerősömet elérhetőnek jelzi ha telefonról van fent, de lehet, hogy csak az android miatt) Ezt nálam is meg lehetne valahogy oldani? A válaszokat köszönöm!

2012. máj. 23. 04:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 710-em, viszont extra szoftvereket nem nagyon raktam ra kulon a facebookon kivul, tokeletesen kielegitettek a gyarilag telepitettek.


Ha pedig hozzaadtad a facebook profilodat a beallitasoknak, akkor a 'Me' (Gondolom magyarul az 'Én') programnal tudod beallitani a 'chat status'-t, ezen kivul a Messaging-nal is van ilyen opcio a menuben. Engem igy mindig online-nak mutatott ha volt terero es be volt kapcsolva a telefon.


Szuper kis telefon ez, nagyon imadtam, de mar varom a Lumia 900-at hogy megerkezzen :)

2012. máj. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, utána nézek. Jó telefon valóban, de még ismerkednem kell vele mert bonyolultabb számomra :)
2012. máj. 23. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!