Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elvesztettem a Sony Ericsson...

Elvesztettem a Sony Ericsson Xperia X8 telefonomat. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap mikor leszálltam a buszról vettem észre, hogy már nincs meg. Valószínű, hogy vagy a suliban hagytam el, vagy a buszon... A telefonnal nem sok mindent csinálhatnának, mert az egész telefon le volt jelszózva. Ma megkérdezem suliban, és a busz végállomáson, hogy megvan-e... Nagyon remélem... Ha nem lenne meg, akkor mit lehetne tenni?

Láttam, hogy le kell tiltani a számomat, és a telefont is.


2012. máj. 23. 05:54
 1/6 anonim válasza:

Ha a számot letiltatod csak rontasz a helyzeten, mivel így a szolgáltató be sem tudja mérni az esetleges helyét, mivel nem tud felkapcsolódni a hálózatra.

A jelszavazás semmit nem ér, mert ha aki megtalálta/ellopta egy kicsit is ért a telókhoz, factory reset, az az gyári visszaállíttás, és a jelszavak máris eltünnek. Ez az android egyik legnagyobb hibája!

2012. máj. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit, le kell nyelned ezt a békát . Rohangálhatsz a rendörségre bejelenteni,de a legkisebb gondjuk is nagyobb annál,mintsem egy 12eFt-os telefont keresgéljenek,amit ráadásul nem is büncselekmény miatt kellene .
2012. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
12 ezer? Inkább 40 ezer...
2012. máj. 23. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:
40e ?? Micsoda nem letezo olasz lira ? 12e-ert most azonnal adok neked fuggetlen,szep allapotu feheret ! 20e felett meg hirdetesben sem lattam :)
2012. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pedig a Telenornál annyiért vettem.

Egyébként nem lett meg a telefon. Rendőrségnél voltunk, azt mondták, hogy, ha 8 nap után nem kerül elő akkor, nyomoznak utána. A szolgáltatónál pedig letiltottuk a kártyát, és a telefont is.

2012. máj. 23. 21:49
 6/6 anonim válasza:
Utlsó elötti! Nekem kell egy olyan! :-)
2012. máj. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!