Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil vásárlás közép kategóriá...

Mobil vásárlás közép kategóriában?

Figyelt kérdés
Sziasztok barátnőmnek szeretnék vásárolni egy közép kategóriás telefont. Tudnátok mondani párat én a Motorola Defyre gondoltam vagy a HTC Rhyme mind kettőnek szép a képe nagy a felbontása és memóriában is jól el van engedve na meg kamera vakuja is. x8,galaxy mini és barátai nem érdekelnek

2012. máj. 24. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Defyt újonnan már szinte lehetetlenség szerezni, alapjáraton gyárilag belőtt hardverrel és szofttal nem nagy durr, de főzött rommal és húzva az órajel frekvencián baromi jó gép.


A Rhyme túlárazott, és ennyiért a tudása nem nagy kunszt.


Ha eleve jó telefon kell a középkategban, akkor neked ajánlom az Alcatel OT 995-öt, az "asszonynak" meg a Sony Ericsson Xperia Ray-t, vagy neo-t.


Mindkettő a középkategóriában van, hivatalosan érkezik majd ics mindkettőre az ár-érték arányuk nagyon jó, és a hardver is bőven elegendő.

2012. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A DEFY kijelzője sima TFT panel, hanyagold. A Rhyme egy kiváló készülék, de abnormális áron. A javaslatom: Xperia Ray, SE Neo vagy talán egy Desire S. Ha belefér a keretbe, akkor viszont egy Arc vagy Arc S.
2012. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én a Xperia S-em nem szeretném lecserélni Alcatelra ;) a rayt is néztem nem tudom még csak elméletben van meg a kérdés úgy is szeptemberben lesz a születés napja addig meg úgy is kijön még párféle de azért köszi a választ
2012. máj. 24. 21:32
 4/9 ztboy válasza:
30%
Ericsson 198. Úgyis divat a retro. :)
2012. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó:


A vicc kategóriába kellene menned.

2012. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Az Xperia S-t miért akarod egy ilyen szintű készülékre cserélni?
2012. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hopp, azt hittem neked is kell nézni.

Sorry, nem fog az agyam így a tehnikusi és műszerész vizsgáim közepette.


Akkor Ray, vagy Neo, ami jelenleg jó választás lehet, és fehérben még elég csajosak is.Bár azt hiszem a ray-nek még van piros változata is, bár azt nem hiszem, hogy nagyon lehetne kapni, mert eddig csak képen láttam. :D

2012. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nyúlós lónyál: Barátnőmnek néznék telefont mert ez a samsung ami most neki van az ősrégi
2012. máj. 25. 19:36
 9/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ray-ből van gold is. Egyébként tényleg verhetetlen árú készülék, és még szép is.
2012. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!