Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c-3 típusú telefonom...

Nokia c-3 típusú telefonom van. Olvastam, hogy van rajta hangvezérlés/hangtárcsázás. Ezeket hogyan tudom beállítani?

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha minden igaz,előre be van állítva minden,és felismeri amit mondasz. Headsett felvevőgombját megnyomod,és nyomva tartod amig egy kis dallamocska meg nem szólal,utána rögtön bemondod a nevet amit hívni szeretnél,ő gépi hangon visszaismétli,ha nem jót mond,akkor egy pillanatra megint megnyomod a gombot,és mond egy másik lehetőséget,ezt addig tudod játszani amíg körbe nem érsz.Ha mond egy nevet és te nem nyomod meg a gombot,azt a nevet fogja hívni. Ha nem jó neveket sorol fel,a gomb hosszú megnyomásával ki tudsz lépni az alkalmazásból,ilyenkor is hallasz egy kis dallamocskát. A nevek mellett tudsz alkalmazásokat is vezérelni,pl: "rádió bekapcsolása","Néma","általános" s.t.b. üzemmódok,szinte mindent. Ha nem headsett-ről csinálod akkor a lerakó gomb feletti gombot kell folyamatosan nyomni,de akkor a füledhez kell tenni a telefont hogy halljad,illetve a kijelzőn ki is írja. Ez az újabb nokiáknál így van,viszont olyan telefonom még nem volt,amiről éppen kérdezel,de ha tudja a hangvezérlést,akkor szerintem azon is ugyanígy van. Bár ha a c3-00 van azon neked kell rájönni hogy melyik gomb.D:
2012. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Sajnos nekem nem sikerült így. Már kerestem a neten is, a kézikönyvében is, meg a telefonban is, de nem találom hogyan is kell beállítani.
2012. máj. 26. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!