Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidhoz külső táp?

Androidhoz külső táp?

Figyelt kérdés

Hamarosan megveszem az Alcatel OT-995-öt, ami jelenleg a Gingerbread legfrissebb verziójával van ellátva. Mindenki arra panaszkodik, hogy naponta akár többször is fel kell tölteni ezt a telefont, ezért elkezdtem gondolkozni egy külső tápon... A telefonra nyáron jön az ICS frissítés, teáht azzal is kompatibilisnek kell lennie, micro USB csatlakozó van a mobilon.

Összefoglalva kéne egy külső aku, ami Micro USB-n keresztül tölti a telefont, és legyen kompatibilis a Gingerbread-al, és az ICS-vel is !


HOL keresek tápot ? Belföldre kiszállítós weblapokon, vagy egy Pécs környéki üzletben, ahol megvehetem. Meegfelelő legyen az ÁR/érték aránya, és legyen elég erős (min. 5000mAh)


Remélem nem csak az én fantáziámban létezik ez a "hordozható töltő", hanem valóban vannak ilyenek...



2012. máj. 25. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tessék, nekem ez van:

[link]

itthon meg ez:

[link]

2012. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az első nem rossz, de be kell belőle tankolni (venni 2-3db-ot :D)

Az a baj hogy ez Pay Pal fizetéses, én pedig ezekhez síkhülye vagyok :D Olyan kéne amit kihoznak, és a futárnak fizeted ki... :D

2012. máj. 25. 20:48
 3/13 anonim ***** válasza:

Elsőhöz: azért ne túlozzál, a 2600mAh majdnem 2 teljes töltésre elég.

Ha süt a nap tölt is, kb. 12 óra kell neki semmiről csurig, de otthonról eleve feltöltve viszem el.

A második hazai forgalmazó, ha ez nem jó valamiért (én nem néztem tüzetesen végig mit-hogyan), kereshetsz másikat.

Amúgy: nekem van még korábbról egy négy ceruzaakkus elemtartóm, abba belenyomom a 4 akkut, aztán viszem magammal..

Ha még ez is "kifogy", veszek bele 4 ceruzaelemet akárhol és egy kapcsolható diódán keresztül megy a "villany" az USB csatiba, hogy azért mégse 6 voltot kapjon, így lesz 5,3, az meg már jó... (Na a töltők se 5-öt adnak ám!, van ott szórás)

2012. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2012. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

FPS táp mobilra... érdekes, de a kapacitásához képest nagyon drága...


,Arctic Cooling C1 Mobile" ez elég elfogadható, napelemes, 4440 mAh, és az ára sem rossz... te melyik weblapról rendelted meg ? Nem szeretnék valami olyan helyre tévedni, ahol csak lopják az adataimat, aztán nem jön meg semmi.

2012. máj. 25. 21:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Az első linkem az Ebay volt és Honkongból érkezett, 3 rendelésem volt, 3 különböző időben, megérkeztek..

Azért amit töltési időket írnak szorozd meg 2-vel legalább, ennek tudatával vedd ezeket..

Tudom 1 cm2 cella mit tud maximum (nyáron, napra nézve, ráadásul ha melegszik csökken a teljesítmény, márpedig melegszik...)

Szeretek kockáztatni...

2012. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én viszont szeretném megrendelni, de melyik weblapot ajánlod ? Olyan kéne, ahol törődnek a garanciával, nem adják ki másnak az adataimat, nem használják reklámterjesztésre őket, stb... Itt kb. az első 5 teljesen ugyan az, csak a szállítási költség változó.
2012. máj. 25. 22:12
 8/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Garancia: visszaküldheted, de többe kerül, mint az egész, azaz gyakorlatilag nincs.

Ebayen keresztül rendelek, bankkártyával fizetek, adatokra garancia? Megbízható a cég, illetve a szolgáltatás,de mint mindent itt is lehet adatot lopni, abszolut biztonságos nincs... (Ha mégy valahová kp.-ben fizetni, ellophatják a pénztárcádat is, meg tudod a tégla is fejedre eshet az utcán)

2012. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na jó, az is benne van, de a kp-ben fizetsz, és hazaérsz, akkor elmondhatod, hogy nem loptak el semmit, és a tégla sem esett rád. Ellenben ha netről rendelsz, tárolják az adataidat, és ezt később is feltörheti vagy használhatja bárki :D
2012. máj. 26. 22:04
 10/13 anonim ***** válasza:

Amit írsz, abszolut értelemben igaz, de a kártyámon van egy limit, ez a max. kockázatom. Így vásárolok karosszékből autópálya matricát, töltöm fel a telefonom, fizetem az ebédfutárt és rendelem meg és fizetem a nyári nyaralásomat, szállodámat.

Bocsáss meg, ha így állsz hozzá (jogod megvan és én nem kifogásolhatom), akkor elesel sok mindentől, ami a mai világban természetes.

A Te döntésed...

2012. máj. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!