Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért áll meg az almánál az...

Miért áll meg az almánál az iPhone-om?

Figyelt kérdés
Van egy iPhone 4-em, és most frissítettem iTunes-ban a szoftvert 5.1.1-re, absinthe 2.0.1-el jailbreakeltem, felraktam cydiából a Spite for iOS 5.1 nevű programot, és amikor reboot-olni kellett a végén, akkor bekapcsolásnál csak az apple logó van, redsnow-al just boot-al is megáll a beleharapott ananásznál. Most mit tegyek?
2012. máj. 25. 23:42
 1/7 anonim válasza:
0%
Mit tegyél?! Ájfonozás helyett inkább kezdj valamit az életeddel... mondjuk hozz nekem egy sört...
2012. máj. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok!
2012. máj. 25. 23:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, már megoldódott! :)
2012. máj. 25. 23:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Leírod, hogy mi volt a gond? Köszi.
2012. máj. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom leírni, igazából vártam egy kicsit többet és egyszerűen betöltött! :) De egyébként a redsnow-ban a just boot kell hogy működjön ha valakinek ilyen gondja van!
2012. máj. 26. 00:02
 6/7 Macs1209 ***** válasza:

Ha legközelebb ilyen lesz:


Tinyumbrella, "kilépésnél cydiára a hostot" pipát eltávolítod, mentesz vele SHSH-t (még ha nincs is rá

szükséged).

Utána DFU, így már nem száll el iTunes hibával, restore

megcsinálod 5.1.1-re.

Utána absinthe 2.0.1.

Utána örülsz :)


Ananásznak k*rvára nem kell megjelenni absinthe JBnél :)

2012. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, mostmár untethered! :)
2012. máj. 27. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!