Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800-nak mennyivel...

Nokia Lumia 800-nak mennyivel jobb a kijelzője a 710-től?

Figyelt kérdés
Tudom kinézetbeli különbségek akadnak mivel, a 710-es TFT érintőképernyős míg a 800-as super amoled. De mivel még egyiket sem sikerült a kezemben tartanom nem tudom mi a különbség köztük?! Érzékenységi különbségek is vannak vagy ez csak a színekre-kinézetre van befolyással? Köszönöm a válaszokat előre is.

2012. máj. 25. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


TFT LCD vs pentile matrix super amoled.


A méret és a felbontás ugyanakkora, ugyanúgy "megy" a clear black technológia mindkettőnél, szóval, csak a megjelenítésben van különbség.A linken mindent megtalálsz.

2012. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem köszönöm, szóval akkor kezelésbeli különbségek nincsenek? mert gondolkozok nagyon a két telefon között, csak ugyebár nem kevés különbség van az áraik közt sem. És ami nálam sokat számít az az, hogy mennyivel roszabb kezelni a 710est mint a 800ast.
2012. máj. 26. 14:11
 3/7 A kérdező kommentje:
de hogyha ezek szerint semmivel sem másabb akkor a 710es felé húzok inkább...
2012. máj. 26. 14:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kezelésbeli különbség semmi nincsen.


Amiért drágább a Lumia 800, az a polikarbonát ház miatt van, a 8 MPx-es kamera miatt, mert a 710-esben csak 5 MPx-es van, illetve a Lumia 800-nak 16 GB-os belső memóriája van, a 710-esnek meg csak 8 GB.

Csak ezért drágább.

Egyébként minden másban teljesen megegyeznek, ugyanaz a hardver, ugyanaz a szoftver.

Ha nem kell a design, a nagyobb, NEM bővíthető belső memória, és a 8 MPx-es kamera, akkor a 710-essel is elégedett leszel majd.

2012. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem nagyon köszönöm. de úgy tudom hogy a 710eshez is lehet online tárhelyet ingyen bérelni valahogy.
2012. máj. 26. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:

A SKYdrive erre való! 25 GB ingyen tárhelyet kapsz, ha regisztrálsz (eredetileg csak 7-et, de bővítheted ingyen 25GB-ra)

Nekem a 710-es van, de én pl a fizikai gombok miatt is döntöttem mellette, mert nekem KELL a fizikai gomb. Én amikor tapiztam a 800-at állandóan pihentetni akartam a kezem a gomboknál...és persze hogy az érintő gombon :)..és persze, hogy kilépett mindenből :D

Egyébként a 710 anyaghasználata se lenézendő...szép nagyon a teteje és az alja, és a hátlap gumírozása se utolsó.

2012. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, erre a válaszra vártam :D hogy kicsit valaki megerősítsen abba amit gondolok. egyébként igen erre én is gondoltam már hogy a fizikai gombok kellenek, mivel tapiztam valamelyik nap egy samsung vindózfónt, és állandóan kiléptem mindenből amikor leraktam az ujjamat. örülök hogy nem csak én vagyok így vele.. :):D
2012. máj. 27. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!