Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 vagy Samsung Galaxy...

Iphone 4 vagy Samsung Galaxy S II?

Figyelt kérdés
Apple ipod 4-esem már van, azt nagyon szeretem. Ezért gondolkodom a telefonban is, de a Samsung képernyője nagyobb. Melyiket választanátok?
2012. máj. 26. 12:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Samsung. arra millió ingyenes android alkalmazás van. iphone szinte egy alaptelefon ha nem VESZEL rá progikat.
2012. máj. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
én eladnám a pod-ot és i4. első, igen, a hangsúly a vásárláson van, de szerintem androidosok sem vásárolnak meg mindent...szóval itt teljesen mindegy, hogy az iphone-t még jailbreak-elni kell, aki meg s2-t vesz, úgyis root-olja, mert a gyári rom az elég szar, és úgyis lecseréli, szóval ugyanott vagyunk. én, mint i4 használó tudok bizonyos pozitívumokat még üzemidőről, múltkor egy 2 és fél órás koncertet felvettem vele, és 35% töltöttség maradt még benne, emellett a hangminőség sem volt recsegős, szerintem S2 ezt nem bírná. másik ha már a videózásnál tartunk, oké, hogy S2 fullHD-ben vesz fel, de ez a 720p-s 2 órás videó nekem belement 8 gigába, tehát az 1080p-t igazából csak helyfoglalásnak jó használni. videó nézése közben valószínű nem a pixeleket fogjuk számolgatni.
2012. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
iPhone 4S de az ipod 4g-t add el.
2012. máj. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ha iPhone-t veszel akkor az iPodot add el , am meg szerintem is jobb az iPhone mint az SGS2 , kb ugyanaz fizetős droidra , mint iOS re , és ugyanaz ingyenes is , szóval ebbe ne menjünk bele.
2012. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
utolsó, azért azt valljuk be, sok olyan van, ami fizetős ios-en, például az angry birds-ök, de mint mondtam, ott a jailbreak..és meg van oldva.
2012. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Hiába nagyobb a Samu kijelzője, ha az iPhone tűéles kijelzőjéhez hasonlítod, egy mosléknak fogod látni. A sima 4-re nem mondanám, hogy összességében egy határozottan jobb készülék, de a 4S-re igen.
2012. máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
s2 főleg ha van 1 ipod 4 ed 4s azért nem mondom mert jobb telefon de annyira nem jó mint amennyit ér kb 120-140 lenne a reális nem a 180... amúgy ezeknek az árából lehet jobb telefont is venni mint ezek.
2012. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Macs1209 ***** válasza:

Iphone: Miért?

1. Van rá millió INGYENES program akár AppStore-ból, akár Cydiából.

2. Hacked repoból a pénzes progikat is le tudod INGYEN tölteni, vagy akár torrent oldalról (ez nem legális, csak opció :))

3. Android open source, Apple viszont szigorú kritériumokat támaszt a fejlesztőivel szemben. Amíg egy

droidos ingyenes app teleszemeteli reklámmal a készüléked,

vagy épp ellopja a személyes adataid (ingyenes, letölthető program a Play-ből (korábbi market)), addig az

Applenél ez nem fordulhat elő, mert minden AppStoreba megjelenő terméket ellenőriznek.

4. Millió androidos telón kismillió program fut, és nem

biztos, hogy kompatibilis a telefonoddal, nem okoz hibát,

fagyást, nem vágja tönkre.


Tehát az érvek iOS mellett:

- Megbízhatóság

- Stabilitás (stabil oprendszer, nem főzött szutykok)

- Biztonság

- Nagyfokú kompatibilitás


Nem utolsó sorban, 99* nagyobb esélyed van rá, ha ellopják a telót, hogy az iPhone-t viszontlátod, viszont a galaxynak búcsút inthetsz örökre.

2012. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) 4S ára nekem kicsit soknak tűnik így elsőre, így sima 4-esben gondolkodom csak :) Egyedül a kijelzőméret, ami miatt vacilláltam. Egyértelmű, hogy az appstore csúcsszuper. Imádom a játékokat és az alkalmazásokat. Hülyeség, hogy minden jó program fizetős lenne...Az ipodom tele van jobbnál jobb ingyenes dolgokkal. Valószínű maradok az Apple-nél. Miért mondjátok, hogy az ipodot adjam el? Nem meríti jobban az akut, ha mindent egy készüléken csinálok??
2012. máj. 26. 21:31
 10/20 A kérdező kommentje:
Ja és miért biztosabb, hogy az Iphonet viszontlátom, ha ellopják, mint a Samsungot? :)
2012. máj. 26. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!