Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tovább? kaptam egy...

Hogyan tovább? kaptam egy magyar T-mobile kártyás (nem elöfizetéses) Iphone 4 S-t, és nem tudom mi lenne az elsö lépés? Internet elöfizetés?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 14:27
1 2
 1/15 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Minek neked, ha magad se tudod, mit kezdj vele vagy mire jó neked? Ha van otthon wi-fi-tek, akkor rajtad áll, hogy szükséged van-e 3G-re. Ha nincs, akkor nem ártana, mert net nélkül szinte meghal.
2012. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen, értem,,,,és ha nincs othon Wi-fi ???,
2012. máj. 26. 14:41
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor mobilnet..
2012. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Nyúlós lónyál ***** válasza:
De szerintem 1000x olcsóbb egy Wi-Fi router, azért csak egyszer fizetsz.
2012. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
és azt hogyan? mert én egy t-mobile domino quick kártyával kaptam a készüléket, és a kártya nem az én nevemen van.....
2012. máj. 26. 14:56
 6/15 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Mit hogyan?
2012. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Nyúlós lónyál ***** válasza:

Ha van otthon interneted, akkor vegyél egy wi-fi routert. Bármilyen wi-fi-s készülékkel rajta lehetsz éjjel nappal, még SIM nélkül is. Mi köze hozzá a kártyának?


Ha pedig a mobilnetre gondolsz, akkor azt nem értem, minek tetted fel ezt a kérdést :)

2012. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem is 4S-em van, de elő nem fizetek mobilnetre. Teljesen felesleges, mert anélkül is tudod használni. Az hülyeség kedves első, hogy enélkül behal.

Ha már be van állítva a készülék nincs wifire sem szükséged, de ha te bontod ki a dobozból és teljesen szűz, akkor kell, mert anélkül nem lehet beállítani. De ez egyszer alkalom.

Egyébként, ha ennyire nem értesz a szifonhoz, minek neked???

2012. máj. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi... és ha lesz wi-fi , akkor csak othon a lakásban tudok vele netezni ,ugye? bocs de én nagyon nem vk benne ezekbe a dolgokba....
2012. máj. 26. 15:28
 10/15 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Igen, 20-30 méterig.
2012. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!