Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung D900i-re h lehet...

Samsung D900i-re h lehet feltölteni játékot?

Figyelt kérdés
Találtam infót hogy hogyan kell a java alkalmazásokat és játékokat feltölteni, de mikor feltöltené kijön egy fehér ablak és egy Launch felirat, és hiába nyomom semmi nem történik. Mi lehet a baj? Megoldást szeretnék.
2009. jún. 29. 16:25
 1/2 anonim válasza:
100%

Helló

JAVA feltöltés D900i-re (nekem működött,de FELELŐSSÉGET NEM VÁLLALOK!!!!!!)

1. Csatlakoztasd a telót a géphez, ellenőrizd a kapcsolatot a PC Studioval!

2. Utána írd be a következő kódot a telefonba: *#52828378#, a kettes(’OTA Type Settings’) menüpontban válaszd a ’Serial Bearer OTA’-t.

3. Lépj be a menübeAlkalmazásokJAVA AlkalmazásokOpciókHálozati beállításokHozzáférési pont—átírod ”internet”-re!

4. A Softick PPP nevű programmal lépj kapcsolatba a telefonnal. (Jobb klikk, ’Settings’, ’Bluetooth/Serial’ fülön a ’Device/ss_mdm0’-t pipáld ki, majd ablakot zárd be, tálcán ikonra jobb klikk, ’Activate PPP’. Ha minden jó, akkor kiírja ha felé viszed az egeret hogy ’1 device is connected.’)

5. A Samsung JAVA Uploader nevű progiba ’Add’ gombbal jelöld ki az alkalmazást. (JAD file-t lát csak, JADMaker nevű alkalmazás ingyenesen letölthető.)

6. A telefonon írd be: #*5737425#, majd válaszd a ’PPP fel’, benne az ’USB’-t, utána pedig a ’Verzió Letöltése’. Ha minden OK, akkor most szép lassan felkúszik, majd elindul, de ahogy elindul lépj ki belőle.

7. Amennyiben több cuccot akarsz felrakni, ismételd meg az 5.-ös pontot, DE CSAK A VERZIÓ LETÖLTÉSÉRE kattints!! Ha még egyszer PPP felUSB-t nyomsz, akkor lefagy a teló!!

8. Ha végeztél, akkor a 3.-as menüpont ellentétjét csináld meg, tehát töröld ki a beírt „internet” szót! Különben a WAP nem fog menni! Illetve írd be: *#52828378# ’OTA Type SettingsGPRS Serial OTA’-ra állítsd vissza!!! FONTOS!! Ha nem állítod vissza a dolgokat, akkor a WAP nem fog működni esetleg!

Megjegyzés:

Észrevételem szerint a D900i nagyon válogatós a progik között, nem mindegyiket engedi fel, a 400kbyte-nál nagyobbat nekem nem engedte egyáltalán.

A JAVA memória külön van a gyári alap 70MB-tól, a JAVA memória mindössze 4096Kbyte.


Szükséges programok:

- JADMaker (ingyenes)

- Samsung Java Uploader (ingyenes)

- Softick PPP (15 napos próba verzió csak!)

2009. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

hali

valaki tudna adni linket ahol van sok játék és jó is aD900ire? mert mint ilyen nagy fálj és 400kb felett van és nem tudom feltölteni..

2010. okt. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!