Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érintőképernyő nyomogató ceruzák?

>_< kérdése:

Érintőképernyő nyomogató ceruzák?

Figyelt kérdés

Hol lehet kapni viszonylag olcsón olyan nyomogatót, ami minden mobilhoz jó ? Esetleg otthon milyen eszközt találok, ami erre is jó (VIRSLIT KIVÉVE!!!!!) ? :D

Ismétlem, MINDEN telefonhoz :D



2012. máj. 26. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:

fogpiszkáló

fogkefe

toll

ceruza

szálka

anyósod hegyes orra

törött műanyagdarab

óra mutató

rádió antenna

műanyagkés

akármi amit el tudsz képzelni :D

2012. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Te egy telefon tulaj vagy ? Ezek a modern* képernyők ne a nyomásra reagálnak, hanem valami elektromossággal kapcsolatos. A lényeg az hogy az ujjad vezeti az áramot :D


Elvileg a régi ceruzás képernyők nyomkodói már nem jók ezekhez... (még nem próbáltam ki, csak vásárlás előtt állok!)

2012. máj. 26. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:

A régebbi telefonokban rezisztív kijelző van, azok a nyomást érzékelik, azokat gyakorlatilag bármivel tudod nyomogatni.

Az újabbakban kapacitív, ezekhez lehet kapni ilyen speciális tollat, de csinálhatsz magadnak otthon saját kezüleg is:

[link] :D

2012. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Érdekes, de csak ilyen anyagból lehet csinálni ? Vágjam szét az otthon lévő eggyetlen fóliámat ? (winyóhoz adták, gondolom ilyesmi kell...)

Esetleg valami jobb módszer ? Milyen anyag lehet még otthon, ami erre képes ? Egyáltalán mi ennek a lényege ? Ha vezeti az áramot, az nem felel meg ?

2012. máj. 26. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, igazából nem tudom pontosan. Azt tudom, hogy az ezüstláncommal pl. működik, a nyelvemmel is működik. Keress olyan anyagokat otthon amivel működik, hátha össze tudsz rakni te is valamit. De ha vaterán beírod, hogy kapacitív toll, akkor találsz ott akár 700Ft-ért is.
2012. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Vaterával az a bajom, hogy akkor le kell bonyolítani a rendelést, esetleg neked kell elmenned érte... macerás. Nálam általában a házhozszállítás a nyerő (ha ingyen van, vagy ha nagy tételben vásároltam), vagy szeretem megvenni valamilyen boltban :D


Azért nem tudok én otthon keresgélni, mert amint írtam még nincsen ilyen mobilom, csak szeretnék eggyet (kb. 1 hónap múlva).

2012. máj. 26. 21:38
 7/8 anonim ***** válasza:
2012. máj. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem most ez van, és nagyon jól működik. Ráadásul a legolcsóbb ebben a kategóriában : [link]
2012. máj. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!