Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen programot töltsek le...

Milyen programot töltsek le xperia x10 mini pro-ra amivel tudok online filmet nézni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha TV-re gondolsz(szerintem ez is megteszi) akkor SPB TV (Marketből letöltheted(Google Play) )
2012. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem tv hanem videora gondoltam arra is jó?
2012. máj. 26. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát az Xperia X10 mini pro-n azon a kis képernyőn te nem ogsz filmet nézni.
2012. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
pedig már néztem:)nem egy normális tv minöség de lehet nézni rajta
2012. máj. 26. 21:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor miért tetted fel ezt a kérdést.Nézz úgy rajta filmet ahogy eddig.
2012. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Beviz Elek ***** válasza:
A film ingyenes mindegyik szolgáltatónál?? Mert láttam axn-es progit, de ez hogy is működik?
2012. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ugy néztem rajta filmet hogy ráhuztam a telefonra gépröl,de van olyan amit csak neten lehet nézni na én erre gondoltam hogy ahoz milyen program kell?
2012. máj. 27. 11:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz flash player kellene. De armv6-os proci nem támogatott flash szempontból. Voltak rá próbálkozások, a neten biztos meg is tudod találni őket, de nem sokat érnek.

Esetleg próbáld ki a Skyfire böngészőt. Az többé-kevésbé viszi a beágyazott videókat.

2012. máj. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy van amit csak neten lehet nézni? Olyan nincs, biztos van olyan torrent oldal ahol le lehet tölteni.
2012. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!