Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S vagy Sony...

Szoooo kérdése:

Samsung Galaxy S vagy Sony Ericsson Live with Walkman?

Figyelt kérdés
Jövőhéten veszek új telefont? Melyik a jobb és miért? Tapasztalatok, vélemények?

2012. máj. 27. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem egy árkategóris a kettő. A Live megéri, a Galaxy S nem jó, viszont annyiért meg már ne Live-ot vegyél.
2012. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

annyiért inkább xperia ray

ami sokkal jobb

2012. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Nekem Galaxy S-em van a feleségemnek Live with walkman-e, van összehasonlítási alapom. Gondolom használtan akarsz venni készüléket (márcsak azért is, mert SGS-t újban már nem igazán kapsz). Mindkét készülék jó a maga nevében. Vannak pro és kontra érvek mindkettőhöz. Pl. Az SGS-nek 4"-os amoled kijelző, de nem kapja meg a hivatalos ICS-t (vannak rá jő főzött romok), a walkman hamarosan megkapja az ICS-t, de kicsi a kijelző, illetve nem amoled. Ha jó telefont szeretnél venni, akkor az alábbiakat sem hagyd figyelmen kívül: SGS Plus, Xperia Ray, Galaxy W.


Ha további kérdéseid lennének, keress közvetlenül, vagy itt is akár.

2012. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

@10:01

Az amoled pont hátrány, nagyon csúnya képe van a pentile matrix miatt (tedd egy normális kijelzőjű telefon mellé). Így az S+ is egyből kiesik (amúgy is rosszabb, mint a sima S), a W meg úgy rossz, ahogy van, mind hardveresen, mind szoftveresen. S2 alatt nem szabad Samsungot venni, de az se éri meg.

2012. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább egy Xperia arc s. Az jobb mindkettőnél, csak zeneileg a Walkman megveri.
2012. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Zeneileg sem feltétlen, már csak a neve Walkman, belül ugyanolyan, mint bármelyik másik SE.
2012. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most ugye ez vicc amit írtatok,live white nem érhet a nyomába a galaxy s-nek.A galaxy s-nek ott van a super amoled kijelző contra live white walkman TFT panel.nagyobb felbontású kijelző.Bár nekem még nem volt galaxy s-em de találkoztam már vele ismerősöknél és csodálatos a kijelzője.

Úgy hogy én galaxy s mellet döntenék.És használtan már nem is drága.Jaj és két telefon használt ára között kicsit több mint 10e forint van.

2012. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy értelmű h a walkman a jobb:)
2012. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De hogy jobb a walkman!!!Miért lenne jobb mert ott van rajta walkman felirat?Olvasatok el egy tesztet az interneten,semmi extra nincs a zene lejátszóba.De ősszintén meg mondom annyiért már kapsz újabb telefont.Pl:ott van a alcatel ami nagyobb órajelű procesort kapott és nagyobb kijelzőt kapott.
2012. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy elfelejtettem mondani t-mobilnál sony xperia u a webshopban csak 63000ft ami nagyon jó ár egy 2 magos telefonért a mobilarena írásos tesztjében azt írják hogy jelenleg ez a legolcsóbb 2 magos telefon.Szerintem ezt válaszd.
2012. jún. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!