Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet, hogy a SIM-kártyával...

Lehet, hogy a SIM-kártyával van baj?

Figyelt kérdés
Vettem egy új telefont mert azt hittem a telefonnal van a baj. A régi telefonom egy Samsung S5230-as volt, az volt a probléma, hogy ahányszor feltöltöttem (általában 2500Ft-al) kb 3 nap alatt eltűnt róla, úgyhogy max 1-2x telefonáltam és csak 0.facebook-ot használtam. Most vettem egy Nokia C5-03-at és a kártyám maradt a régi. Tegnapelőtt rátöltöttem 2500Ft-t, azóta 2x telefonáltam (engem hívtak, nem én kezdeményeztem) és ezen is 0.facebook-ot használom meg néha-néha WiFi-zek és már 1762Ft-om van csak rajta. Arról hallottam, hogy az előző telefonomnak van egy olyan problémája, hogy a háttérben fut valami netes alkalmazás amit nem lehet kikapcsolni és azért szívja le magárol a pénzt, de akkor az új telómmal mi a probléma? Vagy a SIM-kártyával van valami?

2012. máj. 28. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem rendeltél meg valamit? Vagy nem nyertél iPadot?
2012. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, semmit nem nyertem és nem is rendeltem
2012. máj. 28. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Vidd be a szolgáltatohoz,és kérdezd meg ott!Nekem nno volt ilyen problémám!Feltöltöttem a telefonomat 5000ft-ra éjjelre kikapcsoltam(NEM hívtam senkit,más se nyult telomhoz)másnap hivni akartam nem volt pénz rajta:S
2012. aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!