Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet az hogy a fülesem...

Mitől lehet az hogy a fülesem bal oldala nagyon halkan szól?

Figyelt kérdés

Szóval van egy egész jó Samsung fülesem, régi Samsung telómhoz adták, azzal szépen működik, a számítógépemmel is szépen működik. Viszont az új telefonommal(2.3.6-os android van rajta) Csak a füles jobb oldala szól normálisan, a bal pedig nagyon halk.

A telefon csatlakozója jó, mert pl 2.1-es logitech hangfalszett szépen szól róla.


2012. máj. 28. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor is a csatlakozóra, vagy a vezetékre gondolok, ott lehet valami hiba.
2012. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet hogy át van állítva a teló, hogy a jobb csatornán nagyobb legyen a hangerő.
2012. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A catornára gondoltam én is először. De nem találtam állítási lehetőséget. Valamint később kipróbáltam hangszóróval is, és az jól működött.



Viszont most megint használtam és jól működött. De pár órája még akár mit csináltam nem tudtam normálisan hallgatni.

Persze gondolta marra hogy meg van törve a vezeték, de akkor egyáltalán nem kelletett volna szólnia. De halkan megy :/

2012. máj. 28. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!