Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 500 (belle) vagy huawei...

Nokia 500 (belle) vagy huawei y200?

Figyelt kérdés
Szerintetek mék ha nem vok annyira nagy online alak de szoktam fotozgatni is, de az akksi is nagy szempont.

2012. máj. 28. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Nyelvtankönyv, valamint a Nokia: 5 mp kamera, erősebb proci, jobb wifi, hosszabb üzemidő, valamint megbízható.
2012. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
A Nokia procija pont gyengébb (sokkal). A kamera mindkettőben gagyi, fotózásra egyik sem való. Ezek közül a Huaweit vedd, sokkal jobb telefon.
2012. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, még nemtom melyiker fogom.
2012. máj. 28. 17:57
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Kedves #2: Huawei 800 MHz proci, Nokia 1 GHz proci.

A Nokia felbontása jobb (360x640 TFT, Huawei: 320X480, WVGA)

A Belle op.rendszer jobb mint a gyári Anna, a Huawei meg saját felületű Androidot használ, ami lassítja a telót. Mindenképp Nokia. Gyorsabb és megbízhatóbb.

2012. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

800 MHz ARMv7 vs 1000 MHz ARMv6 3D gpu nélkül... Ha te inkább egy 2.4 GHz-es 10 éves Celeront választanál egy 2 GHz-es i7 helyett, akkor lenne helyénvaló az összehasonlításod.

A Nokiának csak a felbontása jobb, semmi más nem (a WVGA nem tudom, hogy jött oda, a Huawei HVGA).

Ha ennyire nem értesz hozzá, inkább ne válaszolj. És főleg ne pontozd le azt, aki próbál normális választ adni a hülyeséged helyett.

2012. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

#5: Az ilyen processzor-összehasonlítás párhuzam szintén nagyfokú szakértelemre vall. :)

Ha valójában értene hozzá, akkor tudná, hogy a Nokia CPU-ja jobb fixpontos számítások terén, míg a Huawei CPU-ja jobb lebegőpontos műveletek terén, de összességében nincs olyan szignifikáns különbség a kettő között. (Az architektúrák minimális eltéréséből adódóan ez teljesen érthető.)


Én a kettő közül inkább a Nokiára szavazok.

2012. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, amúgy a gpu hiánya tényleg nem pozitív de én nem játszok telón. Netezek meg telózok ennyi. Meg alkalmanként nyáron ha kirándulok pecázok stb 1-1 fotót elengedek.
2012. máj. 28. 20:32
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja ám kösz a válaszokat és a proci kifejtéseket, véleményem szerint nem lehet sok különbség sebesség terén.
2012. máj. 28. 20:32
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Csak úgy 2-3* gyorsabb a huawei, de esetleg se live with walkman 36000-ért jobb mindkettőnél...
2012. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Látom mindenki nagyon szereti lepontozni azokat a válaszokat, amik nem dicsőitik a Nokia 500-t.


Hát kedves kérdező, ha te vagy az egyik, akkor őszintén gratulálok hozzá.

T-mobilnál a live with walkman-t ugyanannyiért kapni, mint az 500-ast, ha szerinted a live nem jobb, mint a nokia 500, akkor nézz előbb utána a gombok nyomkodása helyett.


1 ghz armv7 proci van benne, hd videófelvétel stb.

A nokia-ban nincs gpu se, de nehogy azt hidd, hogy az csak a játékokhoz kell, minden olyan alkalmazáshoz szükség lehet rá ami ilyet használ pl. iGO.


Nekem aztán tök mindegy, nyomkodjátok a gombokat orrba-szájba és az se érdekel, hogy a kérdező a pénzét mire baxxa el...

2012. máj. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!