Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fehér iPhone 4/4S tulajdonosok...

Walter8 kérdése:

Fehér iPhone 4/4S tulajdonosok! Mennyire koszolódik a telefonotok? Nekem az üveg és a keret közt kezd nagyon picit látszani, ami még nem zavaró, de érdekelne, hogy hosszabb távon mire számíthatok!

Figyelt kérdés

2012. máj. 28. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem nem olyan, másfél éves i4-em van. viszont én néhányszor megkoccant már, így vannak mélyebb karcok a szélén, na azokban szépen megáll a kosz.
2012. máj. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen olyan esetben sajnos elkerülhetetlen, de, akkor az ép területeken nincs vele probléma? Pl az üveglapok szélén a kis műanyag csík körbe nem szineződött el vagy a tömítéseknél nem nagyon feltűnő a dolog? Köszönöm!
2012. máj. 28. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!