Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ingyen letöltő oldal Nokia...

Ingyen letöltő oldal Nokia c5-00 5MP-s telefonhoz, ami biztonságos?

Figyelt kérdés
Szeretnék a Nokia c5-00 5MP-s telefonomhoz témákat letölteni ingyen, de mindenképpen valami biztonságos oldalról. Nem tudtok ilyet?

2012. máj. 28. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hivatalos oldal: [link]
2012. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Megkérdezhetem hogy milyen ez a telefon, mert én is nagyon gondolkozok hogy ilyet veszek? Szép képeket csinál és mennyit bír az aksija? Ill. ha van valami tapasztalatod leírnád? Előre is kösz.
2012. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia még én is csak most kaptam meg, de eddigi tapasztalataim szerint nagyon jó, nekem legalábbis nagyon tetszik. Szerintem szép képeket csinál. Hát pénteken töltöttem fel először és kibírta egészen szerdáig. De elég sokat használtam azalatt a telefont. Elég sok dolog van rajta ami összefügg a nettel, az enyémen van is de csak 100megás, mert szerintem annyi bőven elég is rá. Az egyetlen amit hiányolok az a wifi. De a rajta lévő net kárpótol.

Itt több info van: [link]

2012. máj. 30. 18:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2012. máj. 30. 19:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi!
2012. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!