Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A motorola telom kiirja h nem...

A motorola telom kiirja h nem támogatott fájlforma ha rakok rá nagyobb bitsűrűségű zenét. Mivel tudnám a bitsűrűségét csökkenteni? :/

Figyelt kérdés
Vmi program vagy vmi... :/ ha kérhetem vki aki ért hozzá segitsen... :/
2009. jún. 30. 10:30
 1/7 Naga_Chevalier válasza:
Srácok, tudom hogy nagyon csúnya dolog ide kérdést írni, de hogy a rákba lehet kérdéseket föltenni ide?
2009. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Naga_Chevalier válasza:
Próbáld meg letölteni az Audacity-t. Nem értek hozzá mert még nem volt hozzá szerncsém, de próbáld ki állítólag nagyon okos kis program. Használd a súgóját.
2009. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!


Első kommentáló nem fiu vok hanem csaj :D a megszólitás miatt kötök bele :P am meg ott van oldalt h új kérdés :D csak válazsd ki a kategoriát... :D

2009. jún. 30. 13:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Exact Audio Copy

Amúgy az én telóm is Motorola (V3xx), 1,5 Gb zene van rajta, még nem találkoztam ilyen gonddal, (320 a legnagyobb bitráta,és van köztük vbr is-habár a kézikönyv szerint 128 felett nem kezeli az MP3 fájlokat). Érdekes.

2009. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem 128 felett nem kezeli -.-" sajnos :D de az elözöleg ajánlott progi segítségével működött :D müködik :D ^^
2009. jún. 30. 18:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Audacity vagy AnyAudioConverter.

Ingyenesek és a célnak megfelelnek.

Audacity magyar nyelven is elérhető, relatív nagy tudású audiovágó program ahhoz képest, hogy ingyenes. Amennyiben ezt választod szükséged lesz az mp3lame codec-re is.

2009. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Sokat segítettetek ^^
2009. júl. 7. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!