Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a gond a telefonommal...

Dundie6 kérdése:

Mi lehet a gond a telefonommal? Nem talál internet kapcsolatot!

Figyelt kérdés
Van előfizetfe netem, mégsem talál térerőt hozzá, eddig semmi baja nem volt, szoftvert frissítettem aztán azóta sehol semmi, csak wifi. Beállításokban véleménym szerint nincs semmi baj, nem nagyon állítgattam el semmit szerintem. Segítsetek

2012. máj. 29. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Állítsd be az APN beállításokat úgy, ahogy az a frissítés előtt volt és újra lesz mobilnet.
2012. máj. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És azt mégis hogyan? Samsung Galaxy S II
2012. máj. 29. 06:23
 3/6 anonim ***** válasza:
APN-t kell beállítani, szolgáltató megmondja, hogy hogyan.
2012. máj. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Átállítottam és ugyanúgy nem jó, még nem talál edget sem meg semmi :/
2012. máj. 29. 06:51
 5/6 anonim ***** válasza:

"Van előfizetfe netem, mégsem talál térerőt hozzá,"


Simán tudsz telefonálni? Úgy értem hanghívást indítani és beszélgetni? Mert akkor van térerőd.

Ha ennek dacára sem tudsz netezni akkor vagy:

- rossz az APN ( hiába állítottad be )

- A frissítés kinyírta a PS funkciót ( mondjuk ilyenről nem hallottam, csak olyanról hogy a WiFit nyírta ki )

- Nincs adatelőfizetés a SIM kártyán ( ha előtte ment akkor ez sem valószínű ).


Van még pár dolog amit ide nem írok le, mert nincs rá eszközöd otthon- szerintem szervízbe kellene vinned a telefont.

2012. máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
visszaállítod a telód gyárira és voálá. galaxy tab 10.1-en a mobilkapcsolatokat is visszalehet állítani gyárira nem tudom hogy a tiéden is visszalehet-e ha igen akkor azt nyomjad neki
2012. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!