Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Asha 303 telefonomat,...

Nokia Asha 303 telefonomat, mennyiért adhatnám el valamilyen használt mobiltelefon kereskedésnek?

Figyelt kérdés
1 hónapos telefon, 2év garanciával. Semmi baja nincsen, csak rájöttem, h nem tudom nagyon kezelni... 32000 Ft-ért vettem akciósan, az akció utolsó napján. Most nézegettem, h mennyiért lehet venni egyébként, és 40000 és 50000 Ft között van az ára neten. Mit gondoltok az eltudnám adni, annyiért, amennyiért megvettem, hogy én is jól kijöjjek belőle?

2012. máj. 29. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Mobilkereskedésben 25-nél többet nem fognak adni érte. Tedd fel 35ért jófogásra vagy valami más ilyen oldalra (esetleg hardverapróra), akkor még engedni is tudsz belőle.
2012. máj. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!